کد خبر: ۱۳۴۲۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۱ - ۳۰ آبان ۱۳۹۸
مردم ولایتمدار شیراز در حماسه‌ای دیگر، انزجار خود را از اخلالگران و آشوب‌های اخیر به نمایش گذاشتند.
صبح امروز مردم بصیر و انقلابی استان فارس، با جدا کردن صف خود از آشوبگران و حضور حماسی در راهپیمایی اقتدار و امنیت، اقدامات عناصر فرصت طلب و ضد انقلاب در اتفاقات اخیر را محکوم کردند.

انزجار مردم فارس از آشوبگران با حضور حماسی در راهپیمایی

راهپیمایان با سر دادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آشوبگر و مرگ بر فتنه گر حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نشان دادند.

مراسم راهپیمایی حمایت از امنیت در شیراز از مسیر میدان شهدا به سمت خیابان پیروزی، میدان امام حسین (ع) به سمت تقاطع ۱۵ خرداد، تقاطع گمرک به سمت تقاطع ۱۵ خرداد، تقاطع سینما سعدی به سمت تقاطع ۱۵ خرداد، تقاطع دروازه کازرون به سمت تقاطع مشیر (خط ویژه)، خط ویژه خیابان لطفعلی خان زند از تقاطع غدیر به سمت تقاطع پیروزی، خط ویژه خیابان حضرتی جنوبی از تقاطع شاهزاده قاسم به سمت حرم شاهچراغ (ع) و تقاطع پیروزی به سمت حرم شاهچراغ (ع)  است.

انزجار مردم فارس از آشوبگران با حضور حماسی در راهپیمایی
ادارات و نهاد‌ها، احزاب و گروه ‌ها، شخصیت‌ های سیاسی و مذهبی نیز در پیام‌ های جداگانه ‌ای حرکت ضد انسانی آشوبگران در تخریب اموال عمومی، تعرض به جان ومال مردم و حرکت ‌های ساختار شکنانه را محکوم و حمایت خود را از بیانات مقام معظم رهبری و توجه به مطالبات قانونی مردم اعلام کردند.

انزجار مردم فارس از آشوبگران با حضور حماسی در راهپیماییدریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: