کد خبر: ۱۳۴۵۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۰۷ آذر ۱۳۹۸
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس از اجرای طرح ملی تلاوت «شباب‌الرضا(ع)» به میزبانی شیراز سومین حرم اهل البیت (علیهم السلام) خبر داد و گفت: این طرح به‌منظور شناسایی استعدادهای قرآنی اجرا می‌شود.
به گزارش شیرازه، صابر سهرابی از اجرای طرح ملی تلاوت «شباب‌الرضا(ع)» در شیراز خبر داد و گفت: این طرح برای نخستین بار است که در این استان اجرا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با بیان اینکه طرح مذکور به‌منظور شناسایی استعدادهای قرآنی شیراز اجرا می‌شود، افزود:‌ فعلاً به‌صورت نمونه این طرح در سطح شهر شیراز اجرا خواهد شد و در آینده نیز به یاری خدا آن را در سطح استان اجرا خواهیم کرد.

سهرابی، زمان آغاز ثبت‌نام در این طرح را ۱۵ آذرماه اعلام کرد و گفت: مهلت ۱۵ روزه‌ای برای ثبت‌نام متقاضیان در این طرح انتخاب کردیم و به یاری خدا، زمان آغاز کلاس‌های طرح نیز اول دی‌ماه سال جاری خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس بیان کرد: ‌این طرح در بخش پسران در رده سنی ۸ تا ۱۴ سال و در بخش دختران در رده سنی ۱۰ تا ۱۵ سال اجرا می‌شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان یادآور شد: طرح مذکور دارای ستاد اجرایی متشکل از اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس و همچنین مؤسسه قرآنی ذکر جمیل است که مجری طرح هم مؤسسه مذکور است.

سهرابی در پایان اظهار کرد: متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی طرح ملی تلاوت به نشانی Melitelavat.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/323

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: