کد خبر: ۱۳۷۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
رئیس پلیس راه شمال فارس در گفتگو با شیرازه:
سرهنگ دهقانی گفت: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، هیچ خودرو غیربومی اجازه ورود به فارس را ندارد.

سرهنگ عبدالهاشم دهقانی رئیس پلیس راه شمال فارس در گفتگو با شیرازه، با بیان اینکه در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی یک هزار خودرو جریمه نقدی 500هزار تومانی و 200خودرو هم متوقف و اعمال قانون شدند، یادآور شد که این طرح، از 8فروردین آغاز و تا بیستم این ماه ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، در اجرای این طرح که در مبادی ورودی و خروجی استان و شهرها، بخصوص شهر شیراز در حال اجراست، نیروی انتظامی، بسیج، هلال احمر، اورژانس و همچنین دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداری و دادستانی حضور مداوم و همکاری دارند.

سرهنگ دهقانی با تأکید بر اینکه این طرح توسط نیروی انتظامی به صورت توصیه ای و ارشادی درحال اجراست تصریح کرد: در این راستا، اگر راننده ای تمکین نکند و اصرار به ادامه مسیر داشته باشد، اعمال قانون خواهد شد.

رئیس پلیس راه شمال فارس همچنین به کاهش بیش از 50درصدی ترددها در جاده های استان فارس خبر داد و اظهار داشت: در این طرح، ما ملزم به اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستیم، اما خروجی این طرح در مهار کرونا را علوم پزشکی باید پاسخ دهد.

وی گفت: با توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی، خودروهای غیر بومی حق ورود به استان را ندارند، مگر برای رفتن به مقصدی غیر از فارس با این شرط که وارد شهرها نشود و از کمربندی ها خارج شود.

سرهنگ دهقانی ادامه داد: خروجی ها هم به همین شکل است و خودروهای استان فارس، به ویژه شهر شیراز، حق خروج ندارند و براساس شماره پلاک خودرو و آدرسی که در بیمه نامه قید شده، می توانند وارد شهر شوند، اما حق خروج ندارند؛ مگر آن دسته از افراد که مجوز دارند. مثلا محل کارشان خارج از آن شهر مورد نظر است.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: