کد خبر: ۱۳۷۸۸۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۹
رئیس‌کل دادگستری استان فارس، با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم گران‌فروشی پسا کرونا رواج پیدا کند، از تشکیل 139 پرونده با موضوع احتکار وگرانفروشی اقلام بهداشتی خبرداد.
اجازه نمی‌دهیم گران‌فروشی پساکرونا رواج پیدا کند/ استان فارس برای سودجویان ناامن استصبح امروز در جریان بازدید رئیس‌کل دادگستری استان فارس از برخی صنوف و همچنین از تعزیرات استان، حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی با تأکید براینکه اجازه نخواهیم داد گران‌فروشی پساکرونا در استان رواج پیدا کند، اظهار داشت: از ابتدای امر این موضوع در فارس مورد توجه قرار گرفت و تنها در مدت یک ماه، در زمینهٔ پرونده اقلام بهداشتی 139 پرونده تشکیل و بلافاصله برای متهمان حکم صادر شده است.

وی با اعلام اینکه بر اساس گزارش‌ها، در زمینهٔ کالای اساسی و اقلام بهداشتی هیچ کمبودی وجود ندارد، افزود: تعزیرات حکومتی با تشکیل ۱۳۹ پرونده در زمینهٔ احتکار و عرضه خارج از شبکه کالا‌های مرتبط با مقابله ویروس کرونا برخورد شدیدی با افراد داشته است و این نظارت همچنان ادامه دارد.

رئیس‌کل دادگستری فارس اضافه کرد: همچنین در طی یک ماه گذشته 950 پرونده در خصوص تنظیم بازار تشکیل‌ شده است که از این تعداد، 40 مورد احتکار و عدم اعلام موجودی انبار بوده که در تلاش هستیم این روند نظارتی را بدون هیچ اغماضی در استان دنبال کنیم.

حجت‌الاسلام موسوی تأکید کرد: سودجویان باید بدانند استان فارس دیگر برای آنان ناامن شده و در صورت ادامه فعالیت حکم‌های سنگینی در انتظارشان است.

خبرگزاری فارس

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: