کد خبر: ۱۳۸۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
فرمانده سپاه فجر خبر داد:
سردار غیاثی گفت: در قالب برگزاری رزمایش کمک مومنانه 25 هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند استان فارس توزیع می شوند.

به گزارش شیرازه، آئین آغاز رزمایش مساوات، همدلی و کمک مومنانه با حضور سردار سید هاسم غیاثی فرمانده سپاه فجر، آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس برگزار شد.

آغاز رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان فارس/ اهدای 25 هزار بسته معیشتی به اقشار محروم

سردار غیاثی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: این ماه مبارک بهترین فرصت برای خودسازی معنوی و یاری رساندن به اقشار نیازمند و محروم جامعه است و برگزاری رزمایش کمک مومنانه نیز در همین راستا برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان و گروه های جهادی فارس در جمع آوری و توزیع هدفمند کمک های مردمی فعالانه نقش آفرینی می کنند، خاطرنشان کرد: ۱۵۰۰ سری جهیزیه با مشارکت سپاه فجر، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس به زوج های جوان اهدا خواهد شد.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه نیروهای سپاه و بسیجیان از ابتدای شیوع بیماری کرونا در عرصه خدمت رسانی به مردم فعالانه حضور داشته اند، گفت: ۲۳۰۰ نفر از بسیجیان نیز طی بیست روز گذشته در فرآیند اهدای خون به بیماران نیازمند حضور داشته اند‌.

وی خاطرنشان کرد: در قالب برگزاری رزمایش کمک مومنانه 25 هزار بسته معیشتی در بین اقشار نیازمند استان فارس توزیع می شوند.

سردار غیاثی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا در کشور برای برخی اقشار آثار ناخوشایند اقتصادی و اجتماعی در بر داشته است، گفت: هم افزایی هدفمند ظرفیت های مردمی و سازمان ها در راستای جمع آوری حداکثری کمک ها و توزیع عادلانه بین اقشار آسیب پذیر یک مسئله بسیار با اهمیت است که با برگزاری هماهنگ رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان فارس به این مهم دست خواهیم یافت.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: