کد خبر: ۱۳۸۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹
فرمانده سپاه فجر در دیدار با نمایندگان منتخب مردم استان فارس:
سردار غیاثی گفت: نمایندگان منتخب فارس تمام تلاش خود را در راستای ایجاد جهش تولید در واحدهای صنعتی استان فارس بکار گیرند.
به گزارش شیرازه ، نمایندگان منتخب مردم استان فارس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر دیدار کردند.
سردار غیاثی در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام)، گفت: ماه مبارک رمضان ماه خودسازی معنوی و کمک به محرومان است و حضور گسترده خیرین مردمی در رزمایش کمک مومنانه گُواه ایمان قلبی و عمق اعتقادات اسلامی ملت انقلابی ایران است.
مجلس انقلابی راه گشای مسائل و مایۀ عزت و اقتدار کشور است/ ظرفیت های بالقوه فارس در زمینه صنعت و اشتغالزایی مورد توجه نمایندگان قرار داشته باشد/ آمادگی کامل سپاه فجر برای همکاری و هم افزایی با نمایندگان فارس
مجلس انقلابی راه گشای مسائل و مایۀ عزت و اقتدار کشور است/ ظرفیت های بالقوه فارس در زمینه صنعت و اشتغالزایی مورد توجه نمایندگان قرار داشته باشد/ آمادگی کامل سپاه فجر برای همکاری و هم افزایی با نمایندگان فارس
وی با تاکید بر اینکه مجلس انقلابی راه گشای مسائل و مایۀ عزت و اقتدار کشور است، گفت: مجلس شورای اسلامی بعنوان یکی از ارکان اصلی مدیریت امور کشور نقش تاثیرگذاری در سِیر حرکت رو به پیشرفت انقلاب اسلامی ایفا می کند و اگر روحیه بسیجی و کار جهادی مبنای عمل نمایندگان باشد بدون شک بسیاری از مسائل و مشکلات کشور بیش از پیش تسهیل خواهند شد.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه سپاه و بسیج عملکرد درخشانی در اجرای رزمایش کمک مومنانه در سطح کشور داشته اند، گفت: این عملکرد درخشان بار دیگر ظرفیت عظیم مردمی این دو نهاد انقلابی را به همگان نشان داد و گواه این مسئله شد که مجلس شورای اسلامی و نمایندگان منتخب مردم می توانند از ظرفیت مردمی بسیج و همچنین بخصوص قرارگاه سازندگی سپاه  در راستای محرومیت زدایی، خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات موجود در جامعه استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه نمایندگان منتخب مسئله ارتباط دوسویه با مردم و رسیدگی به درخواست های آنان را بیش از ادوار گذشته مورد توجه قرار دهند، گفت: این ارتباط دو سویه هم حل مشکلات مردم را تسهیل می کند و هم رضایتمندی جامعه از نظام اسلامی را تضمین می کندو هم موجب افزایش اعتماد مردم به مسئولان کشور می شود.
سردار غیاثی خطاب به نمایندگان استان فارس با تاکید بر اینکه ظرفیت های بالقوه فارس در زمینه صنعت و اشتغالزایی بیش از پیش مورد توجه نمایندگان قرار داشته باشد، گفت: نمایندگان فارس با همدلی و همفکری اساتید و کارشناسان و تشکیل اتاق فکرهای کارشناسی ظرفیت ها و نیازمندی های استان فارس را احصا کرده و تمام تلاش خود را در راستای ایجاد جهش تولید در واحدهای صنعتی استان فارس بکار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از عاومل اصلی موفقیت نمایندگان در مجلس موضوع همدلی، وحدت و وفاق مجموعه نمایندگان یک استان در مجلس است و امیدواریم این مسئله مهم در دوره پیش رو سرلوحه عمل و رفتار نمایندگان فارس قرار بگیرد.
فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه مجلس یکی از ارکان تاثیرگذار در وجهه بین المللی کشور و نمایش اقتدار ملت است، گفت: مجلس همانقدر که بر سیاست داخلی موثر است بر سیاست خارجی و مناسبات بین المللی کشور نیز موثر بوده و می تواند پیام انقلاب اسلامی و ملت ایران را به سایر ملت ها و دولت های جهان مخابره کند.
سردار غیاثی خاطرنشان کرد: سپاه فجر برای همکاری و هم افزایی با نمایندگان منتخب مردم فارس آمادگی کامل دارد و امیدواریم بتوانیم در کنار سایر نهادها و سازمان ها در راستای امور عام المنفعه و محرومیت زدایی نقش آفرینی کنیم.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: