کد خبر: ۱۳۹۳۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
با موافقت منتخبان مجلس؛
دومین جلسه علنی مجلس یازدهم برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه فردا برگزار می‌شود.
  در ادامه جلسه افتتاحیه مجلس یازدهم شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید رضا تقوی رئیس سنی مجلس برگزاری جلسه علنی انتخابات هیئت رئیسه مجلس در روز پنجشنبه (فردا) را به رأی منتخبان ملت گذاشت.

تقوی گفت: استدلال افرادی که معتقدند باید روز پنجشنبه جلسه علنی برگزار شود این است که کارها زودتر شروع شود و به مردم پیام دهیم که مجلس برای حل مشکلات آنها جدی است و از وقت بیشتر استفاده کنیم.

رئیس سنی مجلس اظهار داشت: استدلال منتخبانی که معتقدند روز یکشنبه هفته آینده جلسه علنی مجلس برگزار شود این است که نمایندگان فرصتی پیدا کنند که یکدیگر را بیشتر بشناسند. شعب تشکیل شود و اعتبارنامه‌ها بررسی شود و وکلای ملت فرصت بیشتری داشته باشند تا نامزدهای هیئت رئیسه را بشناسند.

در ادامه جلسه، برگزاری جلسه علنی آینده مجلس در روز پنجشنبه به رأی منتخبان مجلس گذاشته شد و منتخبان به شیوه قیام و قعود اعلام کردند که با برگزاری جلسه علنی در روز پنجشنبه برای انتخاب هیأت رئیسه مجلس موافق هستند.

ادای احترام منتخبان مجلس یازدهم به شهدای گمنام مجلس

به گزارش مهر، جلسه افتتاحیه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش پایان یافت و منتخبان برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا بر مزار شهدای گمنام مجلس شورای اسلامی حاضر شدند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: