کد خبر: ۱۳۹۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲ - ۰۸ خرداد ۱۳۹۹
مدیرکل راه و شهرسازی فارس:
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: تکمیل ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای کسانیکه در مرحله اول و دوم ثبت‌نام را انجام داده یا کد ملی خود را پیامک کرده‌اند، هفته آینده آغاز شده است.
 جعفر زاهدی گفت: با توجه به آغاز مرحله تکمیلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، متقاضیانی که در مراحل اول و دوم ثبت نام، موفق به انجام این کار شده‌اند باید با مراجعه به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

او ادامه داد: متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که به هر دلیل مدارک مورد نیاز را به ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها تحویل نداده یا در سامانه بارگذاری نکرده‌اند بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند با مراجعه به بخش "پیگیری درخواست" در سایت tem.mrud.ir، اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس همچنین گفت: زمان مراجعه هر متقاضی برای بارگذاری مدارک از طریق پیامک به فرد اعلام می‌شود و متقاضیان باید صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

زاهدی گفت: متقاضیان ثبت نام شده در مرحله دوم و افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم صرفا کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال کرده‌اند برای ثبت نام و بارگذاری مدارک از روز سه‌شنبه ۱۳ خرداد تا اطلاع ثانوی می‌توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس ادامه داد: زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم و ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم، متعاقبا اعلام خواهد شد./  باشگاه خبرنگاران جوان 

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: