کد خبر: ۱۴۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ - ۰۹ تير ۱۳۹۹
به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان از بازنشستگان، همسران بازمانده و از کارافتادگان نمونه قدردانی می شود.
به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی فارس  ابراهیم کشاورز با اشاره به نامگذاری روز 25 ذی الحجه  (25مرداد ماه سال جاری) بعنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان  گفت : سازمان تأمین اجتماعی طبق سنوات گذشته  با الهام از توصیه های بزرگان دین مبین اسلام و همسو با راهبرد " اصلاح و تغییر دیدمان سازمان نسبت به مفهوم شهروندمداری (مشتری مداری) با ارتقاء مؤلفه های سرمایه اجتماعی ضمن ارج گذاری به مقام و جایگاه بازنشستگان و مستمری بگیران ، از افراد نمونه در گروه های بازنشسته ، ازکارافتاده کلی و همسران بازمانده (کارگری و همکار) تقدیر و تجلیل بعمل می آورد.
مدیر کل تامین اجتماعی فارس افزود : بر همین اساس دستورالعمل اجرایی طرح انتخاب و معرفی بازنشستگان،همسران بازمانده و از کار افتادگان کلی نمونه به کلیه شعب تامین اجتماعی فارس ابلاغ گردیده است.
وی با بیان شاخص ها و شرایط شرکت در این فراخوان اظهار داشت :  کلیه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی با داشتن شرایطی از قبیل سابقه پرداخت حق‌بیمه، پیشرفت‌های تحصیلی ، تدریس در مراکز رسمی آموزشی ، موفقیت در رقابت‌های فرهنگی ، علمی و ورزشی، خلق آثار فرهنگی، هنری و علمی در دوران بازنشستگی ، تربیت فرزندان شایسته  و ایجاد اشتغال در دوران بازنشستگی می توانند در این طرح شرکت نمایند.
مصلایی با برشمردن معیارهای انتخاب از کارافتادگان کلی نمونه وهمسران بازمانده بیمه‌شدگان متوفی  نیز گفت: شاخص های انتخاب از کارافتادگان کلی و همسران بازمانده با کمی تفاوت همانند انتخاب بازنشستگان می باشد وعلاوه بر معیارهای قبلی، مواردی از قبیل تعداد فرزندان تحت تکفل و موفقیت آنها در عرصه های علمی ، فرهنگی و ورزشی در ملاک های ارزیابی انتخاب ایشان مورد توجه قرار خواهد گرفت .
مدیر اداره کل تامین اجتماعی فارس در پایان تصریح کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.fars.tamin.ir نسبت به دریافت اطلاعات و فرم های لازم اقدام نموده و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 24تیرماه فرم‌های تکمیل شده را همراه با مدارک مورد نیاز به شعبه تأمین‌اجتماعی محل دریافت مستمری خود ارائه دهند.
شایان ذکر است که در روز خانواده و تکریم بازنشستگان از 6نفر از بازنشستگان ، همسران بازمانده و ازکارافتادگان کلی نمونه طی مراسمی تقدیر و به هر نفر 6میلیون ریال اهدا خواهد شد.
 علاقمندان می توانندبامراجعه به سایت www.fars.tamin.ir فرمهای این فراخوان را دریافت نمایند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: