کد خبر: ۱۴۰۲۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۰ - ۱۵ تير ۱۳۹۹
به مناسب دهه کرامت ۱۲ سری جهیزیه به ارزش ۲۴۰ میلیون تومان به نوعروسان کمیته امداد امام خمینی (ره) نی ریز اعطا گردید
 به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی واطلاع رسانی اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) نی ریز، مهدی درویش زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نی ریز اظهار نمودند : با همکاری آقای مهندس هدایت سرپرست فرمانداری شهرستان نی ریز و  کمک و مساعدت خیرین بزرگوار نی ریز در اقدامی خداپسندانه ۱۲ سری جهیزیه به ارزش کلی  ۲۴۰میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت این اداره در دهه کرامت اعطا گردید .
درویش زاده با اشاره به اینکه کمک به ازدواج نوعروسان در قالب طرح کوثر است، افزود: اکنون تعداد ۱۰ نوعروس  در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه هستند.
وی اظهار کرد: در سال گذشته ۴۷نوعروس با دریافت کمک  هزینه و یا کالای جهیزیه وارد زندگی مشترک خود شدند که این اقدام با اعتباری بالغ بر ۲۴۸ میلیون تومان انجام شد.
درویش زاده ادامه داد: مسئولان و اقشار مختلف مردم می توانند در اجرای این طرح خداپسندانه مشارکت نقدی و غیرنقدی داشته باشند که در بخش مشارکت غیرنقدی هر یک از افراد می توانند مسئولیت تهیه یک یا چند جهیزیه را بپذیرند و یا مسئولیت تامین بخشی از جهیزیه دختران نوعروس تحت پوشش کمیته امداد را متعهد شوند. ایشان از همکاری خادمیاران رضوی و شرکت  فجر آفرینان شهرستان نی ریز   نیز جهت تقبل ارسال هزینه کالاهای جهیزیه تقدیر و تشکر نمودند.
درویش زاده خاطرنشان ساخت  شماره گیری
 کد دستوری# ۰۷۱۲۸* ۸۸۷۷ * از طریق تلفن همراه جهت دریافت کمک های نقدی خیرین و نیکوکاران شهرستان نی ریز می باشد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: