کد خبر: ۱۴۰۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۹
مرکز جدید مکانیزه مانیتورینگ امداد و اتفاقات گاز در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع واقع در ساختمان بهره برداری گاز مرکز استان افتتاح شد.

معاون بهره‌برداری شرکت گاز استان فارس گفت: با راه اندازی این اتاق کنترل مرکزی، ارائه انواع خدمات امدادی گاز  به شهروندان به ویژه در حوادث و فوریتها در سطح کلان‌شهر شیراز تسریع خواهد شد.
محمد حسین‌پور، پاسخگویی به موقع به تماس های امدادی مشترکان گاز، کاهش مدت زمان امدادرسانی در حوادث اضطراری به کمتر از ۷ دقیقه، کنترل و نظارت مستمر بر چرخه امدادرسانی در حوادث احتمالی گاز  همچون انفجار، آتش‌سوزی وگازگرفتگی را از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز ذکر کرد.
وی با اشاره به اینکه ارتقاء سطح رضایتمندی و تسهیل در خدمات از اولویت‌های اصلی شرکت گاز فارس است، گفت: مرکز جدیدمکانیزه امداد که به منظور صرفه جویی قابل توجه در هزینه ها، بخش عمده راه اندازی و تجهیز آن به همت همکاران حوزه معاونت مالی و پشتیبانی و بهره‌برداری ساخته شده، ضمن ارسال دقیق اطلاعات به ۸ پست امدادی و گشت‌های سیار در سطح شهر شیراز، موقعیت هر یک از واحدهای امداد را مشخص کرده و آدرس محل حادثه را به نزدیک‌ترین خودرو یا موتور امدادی گزارش می‌دهد تا ضمن رجوع به محل نسبت به رفع مشکل اقدام شود.
معاون بهره‌برداری شرکت گاز استان فارس با بیان این که مرکز پیام و امداد ۱۹۴ پل ارتباطی مردم با شرکت گاز است ادامه داد: مشترکان مي توانند در صورت افت فشارگاز، قطع گاز، نشت گاز، انفجار، آتش‌سوزی، گازگرفتگی و یا داشتن هرگونه پرسش در تمام ساعات شبانه‌روز با سامانه گويا و مكانيزه ۱۹۴ تماس بگيرند تا كارشناسان واحد امداد اين شركت در كمترين زمان ممكن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوي مطالبات و رفع مشكلات احتمالی مربوطه باشند.
حسین پور افزود: این مرکز با حضور دو نفر از مسئول شیفت و سوپروایزر در همه شیفتهای ۲۴ ساعته در طول سال، قابلیت برقراری ارتباط با مراکز امداد کلیه شهرستانها را در استان داشته و به عنوان دریافت کننده اطلاعات تاسیسات در سطح استان عمل می‌نماید.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: