کد خبر: ۱۴۰۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
«سیروس پاک فطرت» به اتفاق آرا از سوی هیئت مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل این مجمع انتخاب شد.
   رئیس هیئت مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس صبح شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: شبکه مجمع خیرین استان فارس حدود دو سال است سیر مراحل قانونی را از طریق تأیید استانداری و اداره ثبت شرکتها را پشت سر گذاشته و امروز با حضور بیش از ۳۰ نفر از خیرین و نخبگان به نمایندگی از سوی ۱۱ مؤسسه مجامع و انجمن‌های خیریه و خیریه‌ها تشکیل شده است.

انتخاب «سیروس پاک فطرت» به عنوان مدیرعامل شبکه مجمع خیرین استان فارس
دکتر محمد هادی ایمانیه به تشریح اهداف تشکیل شبکه مجمع خیرین استان فارس اشاره و تصریح کرد: ساماندهی کمک‌های خیران، شناسایی و اولویت‌بندی کمبودها و نیازهای استان، ایجاد بانک اطلاعاتی، هم‌افزایی و ارتباط گیری با مقامات و مسئولان استانی و کشوری، استفاده از توان موجود مؤسسات عضو و غیر عضو از اهداف شبکه مجمع خیران استان فارس است.

وی با بیان اینکه جلوگیری از موازی کاری مؤسسات خیریه یکی دیگر از مهم‌ترین اهداف شبکه مجمع خیرین فارس است خاطرنشان کرد: پیگیری نیازمندی‌های مؤسسات عضو به صورت مشترک از جمله این اهداف و مواردی است که در دستور کار قرار می‌گیرد.

عضو هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: ساماندهی کمک‌های خیران، کمک به شناسایی و اولویت‌بندی کمبودها و نیازهای جامعه با بهره‌گیری از اطلاعات و بررسی‌های مشترک و مؤسسات عضو، کمک به توسعه اقدامات خیریه اولویت‌دار در بین اقدامات مشترک و همچنین تعیین اولویت‌ها و نیازسنجی‌ها به همراه تجلیل از خیران از دیگر اهداف پیش‌بینی شده مجمع شبکه خیرین استان فارس است.

ایمانیه گفت: نمایندگان مؤسسات خیریه عضو شبکه مجمع خیرین استان فارس شامل مجمع خیرین تأمین سلامت استان فارس، مجمع خیرین شهر ساز فرهنگ‌ساز شیراز، مجمع خیرین مسکن‌ساز، خانه خیرین استان فارس، مجمع خیرین نخبه پرور استان فارس، مؤسسه شورای عالی خیری فارس، بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب، خیریه ایتام مهدی فاطمه (عج)، مجمع خیرین آبرسان، انجمن خیرین کتابخانه‌ساز و جمعیت هلال احمر استان فارس هستند که به زودی نیز راه‌های ارتباط گیری با این مجمع توسط مدیرعامل اطلاع‌رسانی می‌شود.

رئیس هیئت مدیره شبکه مجمع خیرین استان فارس اظهار امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری مدیران ارشد استان و نمایندگان مجلس بتوانیم قوانینی که جهت سهولت کار خیر و خیرین را تسهیل می‌کنند را مصوب و همچنین قوانینی که نیازمند اصلاح است را شناسایی و پیگیری کنیم.

ایمانیه در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه همبستگی ایجاد شده خیریه‌ها با مشاوره، همفکری و همدلی خیرخواهانه، منجر به رقم خوردن اقدامات انسان دوستانه در استان فارس شده است، افزود: مجامع خیرین استان فارس توانسته است با این مشارکت و همدلی در وضعیت شرایط کرونایی در کمک به رفع موانع حوزه سلامت بسیار تأثیرگذار باشد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: