کد خبر: ۱۴۱۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۷ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹
مدیرکل بهزیستی فارس از مجوز جذب بیست نفر نیروی متخصص در اداره کل بهزیستی فارس از طریق آزمون عمومی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد.
به گزارش شیرازه، محمد صادق کشفی نژاد افزود: ۲۰ نفر از افرادی که بیشترین نمره را در این آزمون در رشته‌های کارشناس حقوقی، کارشناس امور ساختمان، کارشناس فن آوری، کارشناس امور معلولین، کارشناس امور اجتماعی، کارشناس امور پیشگیری و کارشناس مراکز غیردولتی کسب کنند جذب اداره کل بهزیستی فارس می‌شوند.

او افزود: این نیاز سنجی بر اساس تشکیلات بهزیستی فارس در شهرستان‌های جدید التاسیس، شیراز و سایر شهرستان‌های استان فارس انجام شده است.

اختصاص سه درصد مجوز استخدامی دستگاه‌های دولتی و عمومی کشور به معلولان
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: بر اساس ماده ۱۵ قانون حمایت از افراد دارای معلولیت، دولت مکلف است که حداقل ۳ درصد از مجوز‌های استخدامی دستگاه‌های دولتی و عمومی مثل وزارتخانه‌ها، سازمان ها، موسسات، شرکت‌ها و نهاد‌های عمومی و انقلابی و دیگر دستگاه‌هایی که از بودجه دولت استفاده می‌کنند را به افراد دارای معلولیت واجد شرایط اختصاص دهد.

کشفی نژاد با بیان اینکه در آزمون فراگیر مشترک، ۳۸ هزار ظرفیت استخدامی مربوط به ۲۶ دستگاه اجرایی اعلام شده است، تصریح کرد: ۳ درصد این پست‌های در نظر گرفته شده به افراد دارای معلولیت اختصاص داده شده که این سهمیه از سایر سهمیه‌های استخدامی مجزا شده است از این رو افراد دارای معلولیت می‌توانند شغل،محل‌های مشخص شده در این سهمیه را انتخاب کنند.

او افزود: این ظرفیت مطابق چیزی که از سوی مسئولان سازمان اداری استخدامی اعلام شده است.

مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه هشتیمن آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در هفته دوم آبان ماه برگزار خواهد شد، تصریح کرد: ثبت نام در آزمون استخدامی از روز پنج شنبه ۲۰شهریورماه از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش که متولی آن است آغاز شده و تا روز ۲۹ شهریور ۹۹ ادامه دارد.

انتهای پیام/ 

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: