کد خبر: ۱۴۲۴۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۹ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:
ابراهیم عزیزی با اشاره به این که امروز با کم تحرکی برخی مسئولان و مدیران مواجه هستیم، گفت: برخی ناهماهنگی ها، کم توجهی ها و سماجت های بی مورد، کار را مقداری دشوار کرده، در عین حال مجلس تلاش دارد مسیر خود را ثابت قدم به پیش ببرد.
به گزارش شیرازه، ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در همایش ائمه جمعه فارس که در سالن شهید دستغیب حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، با اشاره به راهبردهای مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس یازدهم بر مبنای میثاقی که با ملت ایران و رهبر معظم انقلاب بسته است، در حال حرکت و به طور قطع بر مبنای همین اصول ادامه کار خواهد داد.

وی اضافه کرد: نخستین راهبرد مجلس یازدهم اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری است که تلاش مجلس بر آن استوار است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، رسیدن به یک فهم مشترک را از مسائل اولویت دارد مجلس دانست و تصریح کرد: امروز تلاش داریم با پرهیز از حاشیه ها، بر اساس همین راهبرد سیاست های مقام معظم رهبری و فهم مشترکی که همه نمایندگان از موضوعات دارند، پیش برویم.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس، غلبه بر چالش های سیاست های خارجی را یکی دیگر از راهبردهای مجلس یازدهم برشمرد و خاطرنشان کرد:  علی رغم همه تلاش هایی که صورت گرفته با برخی رهایی های سیاست های اجرایی مواجه هستیم.

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اینکه امروز با کم تحرکی برخی مسئولان و مدیران مواجه هستیم، بیان داشت: برخی ناهماهنگی ها و کم توجهی ها و سماجت های بی مورد کار را مقداری دشوار کرده، در عین حال مجلس شورای اسلامی تلاش دارد مسیر خود را ثابت قدم به پیش ببرد.

انتهای پیام
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: