کد خبر: ۱۴۲۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - ۱۶ آبان ۱۳۹۹
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب پویا و تأثیرگذار در حوزه برون‌مرزی، اثر ژرف و عمیقی بر جامعه جهانی گذاشته است.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، سردار یدالله بوعلی امروز در رویداد بین‌المللی سفیران انقلاب اسلامی که به صورت مجازی توسط ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس برگزار شد، با اشاره به مقاومت جهانی و نقش انقلاب اسلامی، اظهار داشت: انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب پویا و تأثیرگذار در حوزه برون‌مرزی، اثر ژرف و عمیقی بر جامعه جهانی گذاشته است.

وی افزود: حضور اثرگذار انقلاب اسلامی در جامعه جهانی، الگویی بود که حضرت امام خمینی (ره) با عنوان مقاومت به جهان ارائه داد و این موضوع در دفاع مقدس به خوبی دیده و معرفی شد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه مهمترین موضوع در مقاومت باور آن است، پیروزی را نتیجه مقاومت برشمرد و تصریح کرد: کسی که امامش را قبول و اطاعت کند، می تواند در برابر ظلم و استکبار پیروز شود و این الگو از طریق مردان خدایی در جنگ تحمیلی، به بیرون از مرزها معرفی و شناسانده شد، به نحوی که در سایر کشورهای مسلمان، مفهوم مقاومت پس از دفاع مقدس دیده می شود.

سردار بوعلی از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسطوره مقاومت نام برد و بیان داشت: این شهید بزرگوار، تمام محور مقاومت در کشورهای اسلامی را متحد کرد و آنها را به این باور رساند که می توان با مقاومت در برابر استکبار به پیروزی رسید.

فرمانده سپاه فجر اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه اثرگذاری، به سرعت در حال پیشرفت بوده و فعالیت آن در دنیا، جبهه کفر را با عجز روبرو کرده است.

انتهای پیام/ م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: