کد خبر: ۱۴۳۰۸۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - ۲۳ آبان ۱۳۹۹
در پی ابتلای کادر و معلولان مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام شهرستان فسا و لزوم قرنطینه به مدت 14 روز، کادر و پرسنل این مرکز نگهداری به مرخصی فرستاده شدند.
به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه، به ابتکار امام محله شهرک پرواز شهرستان فسا، جمعی از طلاب و جوانان هیأتی به مدت دو هفته از معلولان مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی حضرت امیرالمومنین علیه السلام شهرستان فسا، نگهداری و مراقبت کردند.
بر اساس این گزارش، در پی ابتلای کادر و معلولان مرکز نگهداری معلولین ذهنی و حرکتی حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) شهرستان فسا، و لزوم قرنطینه به مدت 14 روز، کادر و پرسنل این مرکز نگهداری به مرخصی فرستاده شدند.

با توجه به لزوم درمان، نگهداری و مراقبت از معلولان حاضر در این مرکز و مرخصی استعلاجی پرسنل، جمعی از طلاب و جوانان هیأتی هیأت روضۀ العباس مسجد قمر بنی‌هاشم فسا با حضور در این مرکز به نگهداری و مراقبت از آنان پرداختند.

حجت‌الاسلام مهرداد جعفری،‌ امام محله شهرک پرواز فسا با اعلام این خبر گفت: 4 تن از طلاب حوزه علمیه جوادالائمه و 10 تن از جوانان هیأت روضه‌العباس با ایثار و اخلاص به این مرکز مراجعه کرده و در نبود پرسنل مرکز به خدمت‌رسانی مشغول شدند.
وی ادامه داد: هزینه‌های مرکز در طول این مدت از سوی خیران نیک‌اندیش تأمین شده‌ است و وظایفی نظیر شست‌و‌شو، مراقبت، تغذیه، تأمین دارو  بر عهده نیروهای جهادی بوده است.

انتهای پیام/ ح/ م

برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: