کد خبر: ۱۴۳۱۸۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۳ - ۳۰ آبان ۱۳۹۹
فرمانده سپاه مهر از اجرای از ۱۶۱ برنامه به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس شهرستان‌های شیرازه، عباس رضایی گفت: چهل و یکمین سال تأسیس شجره طیبه بسیج به‌فرمان حضرت امام خمینی (ره) خدمت همه مردم، خانواده‌های معزز شهدا و جامعه ایثارگران شهرستان مهر به ویژه بسیجیان عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

وی افزود: بسیج یک فرهنگ است، یک تفکر است، این فرهنگ و تفکر با جان‌فشانی، ایثارگری، ازخودگذشتگی و پایمردی بسیجیان عزیز نه‌تنها در ایران اسلامی بلکه در بین تمام ملت‌های آزادیخواه جهان نهادینه‌شده است.

فرمانده سپاه مهر خاطرنشان کرد: کارنامه پرافتخار بسیج در تمامی عرصه‌های فرهنگی، نظامی، امنیتی، اجتماعی، سیاسی، خدماتی و سلامت و سازندگی همچون خورشید گرمابخش دل‌های مستضعفین جهان است.

رضایی افزود: سپاه شهرستان مهر به استقبال این هفته غرورآفرین و تاریخی می‌رود با بیش از ۱۶۱ برنامه پایگاه محور(هر پایگاه یک خدمت)، حوزه محور و ناحیه ای با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی که شاخص‌ترین آنها: گل‌باران قبور مطهر شهدا، دیدار خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و بسیجیان، رژه خودرویی و موتوری در ۵ آذرماه و همچنین کمک‌های مؤمنانه، اردوهای جهادی، تهیه و توزیع جهیزیه، افتتاح پروژه‌های شاخص و موضوعی در ۵ آذرماه خواهد بود.

وی گفت: تشکیل زنجیره انسانی(تذکر لسانی) آمرین سلامت همراه با سرود میدانی در میادین اصلی شهرستان، مسابقات فرهنگی، مذهبی، پایگاه محور حوزه‌ای و شهرستانی ازجمله مسابقه بزرگ ترتیل و تفسیر قرآن در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

این عضو شورای تأمین شهرستان مهر در بخش دیگری از صحبت‌های خود یادآور شد: رزمایش سلامت و دفاع زیستی شامل (تور ایست و بازرسی سلامت و امنیت، اجرای گشت‌های رضویون محله محور سلامت و امنیت، اجرای گشت‌های آمرین سلامت برادر و خواهر و توزیع ماسک، ضدعفونی اماکن عمومی و مبلمان شهری و مراکز درمانی نیز ازجمله برنامه‌های بسیج و سپاه شهرستان مهر در این هفته می باشد.

 فرمانده سپاه شهرستان مهر در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: افتتاحیه عملیاتی تفاهم‌نامه شماره ۴ بین سپاه فجر و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با معرفی و شروع به کار ۱۸۲ نفر بسیجی برادر و خواهر در عرصه‌های(تغسیل و تدفین فوتی‌های کرونایی، کنترل جمعیت در آرامستان ها و مراکز درمانی، ضدعفونی مراکز درمانی و مبلمان شهری، بیماریابی، کنترل بیماران کرونایی و قرنطینه خانگی در شهرستان مهر انجام خواهد شد.

انتهای پیام/س / م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: