کد خبر: ۱۴۴۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۳ - ۲۲ دی ۱۳۹۹
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: دو مامور پلیس استان فارس هنگام تعقیب و گریز خودرو متهمان و بر اثر واژگونی خودرو در شیراز جان خود را از دست دادند.
به گزارش سرویس دریافت خبر اجتماعی شیرازه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: دو مامور پلیس استان فارس هنگام تعقیب و گریز خودرو متهمان و بر اثر واژگونی خودرو در شیراز جان خود را از دست دادند.

کاووس محمدی در این خصوص اظهار داشت: بامداد امروز واحد گشت کلانتری 27 گلستان شیراز هنگام گشت زنی در مسیر کمربندی به سمت میدان صنایع، به یک دستگاه خودرو سواری با 3 سرنشین مشکوک و دستور ایست می دهند.

وی با بیان اینکه سرنشینان خودرو بدون توجه به ایست مأموران اقدام به فرار می کنند، افزود: با وجود هشدارهای مأموران انتظامی و اخطار با شلیک تیر هوایی در جهت متوقف کردن خودرو، راننده و سرنشینان خودرو به حرکت خود ادامه می دهند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در هنگام تعقیب و گریز، خودرو ماموران انتظامی از مسیر منحرف و بر اثر برخورد شدید با موانع کنار بلوار، متأسفانه دو تن از مأموران انتظامی جان خود را از دست می دهند.

محمدی با تسلیت و تعزیت به خانواده این دو مأمور فداکار نیروی انتظامی استان، تأکید کرد: شناسایی متهمان به صورت ویژه در دستور پلیس آگاهی استان قرار گرفته و اخبار تکمیلی متعاقبا" اعلام خواهد شد.

 انتهای پیام/ س / م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: