کد خبر: ۱۴۵۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۰
رئیس پارک علم و فناوری فارس؛
ذوالقدر گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و استان فارس ۳۳ شرکت دانش بنیان و فناور در ارتباط با این ویروس و مقابله با آن مشغول به فعالیت هستند.
به گزارش سرویس رصد خبر اقتصادی شیرازه،‌ محمدامین ذوالقدر رئیس پارک علم و فناوری فارس گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور و استان فارس ۳۳ شرکت دانش بنیان و فناور در ارتباط با این ویروس و مقابله با آن مشغول به فعالیت هستند.

باشگاه خبرنگاران نوشت: وی با بیان اینکه این شرکت‌ها در این مدت به یک تا چند محصول درخصوص ویروس کرونا و مقابله با آن رسیده اند، اظهار داشت: این محصولات شامل تولیداتی با فناوری متوسط از جمله ماسک و مواد ضد عفونی کننده، تولیداتی در زمینه فناوری‌های بالاتر شامل کیت‌های تشخیص کرونا و همچنین در سطوح بالاتر نیز دستگاه‌های تنفس مصنوعی و تصفیه هوا است.

به گفته ذوالقدر، پارک علم و فناوری فارس دارای مراکز رشد فناوری جامع، فناوری اطلاعات و ارتباطات، نفت، گاز و پتروشیمی، کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع تبدیلی و مراکز رشد اقماری در شهرستان‌های آباده، جهرم، استهبان، لار، فسا، قیروکارزین و اقلید از بخش‌های این پارک در شیراز و سطح استان فارس است.

انتهای پیام/ح

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: