کد خبر: ۱۴۶۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۷ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
مدیر طراحی اپلیکیشن گمگشته گفت: سایت و اپلیکیشن گم گشته طرحی کامل، جامع و کاربردی است که فقط شامل مدارک وکارت هایی نظیر ملی و سوخت نمی شود بلکه شامل همه موارد ازجمله اسناد، موبایل، حیوانات، پرندگان، لوازم شخصی و غیره... و حتی انسان‌ها ازجمله کودکان افراد آلزایمری و یا دیوانه که ممکن است گم بشوند نیز می‌شود.
به گزارش سرویس فناوری شیرازه، محمد اسدی در آیین رونمایی از اپلیکیشن گمگشته که با حضور آیت الله حدائق برگزار شد، با اشاره به اینکه گمگشته یک طرح جامع و کاربردی به شمار می‌رود اظهار کرد: سایت و اپلیکیشن گم گشته طرحی کامل، جامع و کاربردی است که فقط شامل مدارک وکارت هایی نظیر ملی و سوخت نمی شود بلکه شامل همه موارد ازجمله اسناد، موبایل، حیوانات، پرندگان، لوازم شخصی و غیره... و حتی انسان‌ها ازجمله کودکان افراد آلزایمری و یا دیوانه که ممکن است گم بشوند نیز می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در اپلیکیشن گمگشته به منظور جلوگیری از سواستفاده های احتمالی از هوش مصنوعی استفاده شده است، اضافه کرد: اپیکیشن گمگشته رابط میان گمشده و پیدا شده است.

مدیر طراحی اپلیکیشن گمگشته عنوان کرد: راه اندازی اپلیکیشن گمگشته بسیار خیرخواهانه است، از این رو گم گشته آمادگی خدمات برای اربعین امام حسین(ع) درامور گمشده ها وپیداشده ها به صورت کاملا رایگان به عنوان نوکری زائرین رادارد که انشاء الله با بازگشایی راه کربلا این خدمت به تمامی هموطنان سراسر کشور قابل ارائه است.

وی افزود: تمامی هموطنان جهت دانلود برنامه گم گشته می توانند ازطریق بازار این برنامه کاربردی را دانلود کنند.

اسدی در پایان ضمن درخواست از مردم در خصوص نصب این برنامه گفت: امیدواریم آحاد جامعه با تبلیغ و معرفی به دیگران دراین کار خیر وخدا پسندانه شریک معنوی ما باشند.

پارسا روستایی مسؤل کانون دفاترپیشخوان استان فارس در ادامه این جلسه باتوجه به کاربردی بودن طرح وایجاد اشتغال برای بسیاری ازافراد، ضمن تایید و اجازه دادن ورود دفاتر استان، افزودند:همکاری بااین طرح موجب می شود که به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تولید، اشتغال ومانع زدایی ها جامعه عمل پوشانده شود که تآثیر بسزائی در زمان وهزینه برای مردم ودولت دارا می باشد.

انتهای پیام/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: