کد خبر: ۱۴۶۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۵ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تاکید بر اینکه ظرفیت توسعه افقی در کشاورزی ایران وجود ندارد، گفت: تامین محصولات با کیفیت و سالم با افزایش بهره وری محقق می شود از این رو برگزاری نمایشگاه ها فرصتی برای تبیین این موضوع است.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، احمد طمراسی در بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی شامل ماشین آلات، نهاده‌ها، سیستم های آبیاری نوین و فن آوری های نوین، تجهیزات گلخانه ای و پهبادها ابراز کرد: استان فارس بخش قابل توجهی از تولیدات کشاورزی و مدیریت پس از تولید را برعهده دارد و در این نمایشگاه به خوبی به این موضوع پرداخته شده است.

طمراسی با بیان اینکه نهاده های کشاورزی، مکانیزاسیون و آبیاری های مدیریت شده از دغدغه های اصلی بخش کشاورزی است، افزود: صنعتگران با سرعت قابل قبولی تکنولوژی های جدید دنیا به کار می‌گیرند و به جامعه کشاورز معرفی می کنند و در این نمایشگاه تلاش منطبق بر اهداف و سیاست‌های بخش کشاورزی صنعتگران مشهود است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ابراز کرد: کارشناسان با تجربه و خبره این سازمان در زمان برپایی نمایشگاه در غرفه این سازمان در سالن حافظ حضور دارند و به بازدیدکنندگان مشاوره علمی، فنی، تخصصی و اداری را ارائه می دهند.

انتهای پیام/ع/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: