کد خبر: ۱۴۸۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۲ - ۱۷ تير ۱۴۰۰
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس:
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: امروز بسیج دانشجویی اجازه نمی دهد که در دانشگاه، گرد و غبار روی انقلاب بنشیند.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در  نشست تکریم و معارفه مسئول مجتمع مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان شیراز با اشاره به نقش  دانشگاه ها در سیر تحولات فرهنگی،علمی و اجتماعی، به بیان رسالت های بسیج دانشجویی پرداخت و اظهار داشت: دانشجویان بسیجی پناهگاه دانشجویان دیگر با سلایق مختلف باشند چراکه بسیج مدرسه عشق است. 

وی افزود: امروز بسیج دانشجویی اجازه نمی دهد که در دانشگاه، گرد و غبار روی انقلاب بنشیند، تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی توسط بسیج دانشجویی، نقش شایسته ای را در استمرار انقلاب ایفا می کند. 

یوسفی با اشاره به کادرسازی، جریان سازی و نقش آفرینی بسیج دانشجویی، تصریح کرد : ایجاد گفتمان های سیاسی و فرهنگی، کمک به نقش آفرینی موثر در عرصه های داخلی، منطقه ای و بین المللی، تقویت ارتباط با فعالان و فارغ التحصیلان بسیج دانشجویی، کمک به تقویت فعالیت های جنبشی بسیج دانشجویی دانشگاه ها و تقویت بعد تشکیلاتی تشکل ها از برنامه های این تشکل دانشجویی در استان فارس است.

گفتنی است در این نشست که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، احسان سیناپور به عنوان مسئول جدید مجتمع مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان شیراز معرفی و از زحمات یاسر دهقانی مسئول پیشین این مجموعه تقدیر و تشکر شد.

مدیر گفتمان سازی و مطالبه گری و مدیر علم و اقتصاد ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس از جمله سوابق مسئولیتی احسان سیناپور است. 

انتهای پیام /ح

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: