کد خبر: ۱۴۸۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - ۲۰ تير ۱۴۰۰
فرمانده سپاه فجر:
سردار بوعلی گفت: امیدواریم با صعود تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به لیگ برتر جوانان فوتبال دوست استان فارس به آرزوی چندین ساله خود برسند و بازیکنان این تیم نیز برای استان فارس بدرخشند و افتخار بیافرینند.

به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر در آستانه بازی‌های مهم و سرنوشت ساز لیگ دسته یک فوتبال کشور با حضور در تمرینات تیم فجر شهید سپاسی از روند تمرینات و میزان آمادگی بازیکنان این تیم فوتبال بازدید کرد.

وی با اشاره به این که داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر آرزوی جوانان ورزش دوست و جامعه ورزش استان فارس است، گفت: از مردم عزیز فارس می‌خواهیم برای موفقیت تیم فجر در بازی‌های مهم پیش رو دعا کنند تا این تیم با پیروزی در بازی‌های پیش رو به لیگ برتر فوتبال صعود کند.

بیشتر بخوانید:

سردار بوعلی با بیان این که در این بازدید شاهد بودیم تمرینات تیم فجر بسیار خوب و منظم دنبال می‌شود، گفت: هیچگونه حاشیه‌ای در تیم نداریم و کادر فنی و بازیکنان نیز همدل و یکصدا و با اُمید و نشاط در بازی‌های مهم پیش رو به میدان خواهند رفت.

فرمانده سپاه فجر تصریح کرد: امیدواریم با صعود تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به لیگ برتر جوانان فوتبال دوست استان فارس به آرزوی چندین ساله خود برسند و بازیکنان این تیم نیز برای استان فارس بدرخشند و افتخار بیافرینند.

انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: