کد خبر: ۱۴۸۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۱ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
برخورد شدید دو خودرو در کمربندی شهرک گلها یك فوتی و دو مصدوم بر جای گذاشت.
به گزارش سرویس حوادث شیرازه، در ساعت ۱۴:۱۶ دقیقه ظهر امروز شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از حادثه برخورد دو دستگاه خودروی وانت پیکان و پراید در مسیر کمربندی شهرک گلها، خبر دادند كه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۸و گروه امداد و نجات جاده ای را به محل حادثه اعزام كرد.
یك دستگاه خودروی سواری پراید و یک خودروی وانت به علت نامعلوم به شدت با یکدیگر برخورد کرده و خودروها بعد از برخورد با ستون و درخت حاشیه جاده متوقف شدند.

راننده خودروی وانت پیکان که در وضعیت نامناسبی قرار داشت قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی و توسط سرنشینان خودروهای عبوری از کابین خودرو خارج و به حاشیه امن بزرگراه منتقل شده بود.

در اثر شدت وقوع حادثه، ۲ سرنشین  خودروی پراید نیز در داخل خودرو گرفتار بودند که  نیروهای آتش نشانی با رعایت موارد ایمنی و پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، با استفاده از ابزار مخصوص نجات اقدام به فضا سازی در داخل کابین خودرو کرده و با همکاری عوامل اورژانس محبوسین را از داخل خودرو به بیرون انتقال دادند.

در معاینات اولیه که توسط عوامل اورژانس انجام شد، مشخص شد که متاسفانه راننده ۴۵ ساله وانت  در اثر شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است و دو سرنشین مرد ۳۵ و ۵۰ ساله خودروی پراید نیز به شدت مصدوم و در وضعیت جسمانی نامناسبی قرار داشتند.

 با توجه به اینكه مصدومان سریعا  به عوامل اورژانس تحویل داده شدند، آتش نشانان صحنه حادثه را از بقایای به جا مانده از این تصادف پاكسازی كرده و خودروهای تصادفی را جهت بررسی علت وقوع این حادثه تحویل كارشناسان پلیس راهور دادند.

انتهای پیام/ع
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: