کد خبر: ۱۴۸۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۷ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
تصادف شدید یک دستگاه خودرو سواری در حاشیه جاده شیراز سروستان منجر به مصدومیت سه سرنشین این خودرو شد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، وقوع این حادثه توسط شاهدان ساعت 7:44 صبح روز گذشته به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستادفرماندهی آتش نشانی شیراز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 13 به محل حادثه در جاده شیراز سروستان اعزام شدند.

یک دستگاه خودرو سواری پراید به هنگام حرکت در مسیر به علت نامعلومی از مسیراصلی منحرف شد و پس از برخورد با موانع حاشیه بزرگراه، واژگون و متوقف شده بود.

به دنبال این حادثه هر سه سرنشین خودرو به شدت مصدوم شدند به طوریکه سرنشین زن 60 ساله در داخل خودرو گیر کرد و راننده میانسال و یکی از سرنشینان (خانم 35 ساله)  خودرو که دچار آسیب دیدگی شدید شده بودند قبل از رسیدن نیروهای امدادی، با کمک رانندگان خودروهای عبوری از داخل خودرو بیرون آورده شدند.
آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه پس از ایمن سازی اولیه و ایجاد ترافیک مصنوعی توسط خودروهای آتش نشانی به دو گروه تقسیم شدند، گروه اول پس از قطع جریان برق خودرو با استفاده از یک رشته لوله آبرسان از آتش سوزی احتمالی خودرو جلوگیری به عمل آوردند.

همزمان گروه دوم نیز با تجهیزات ویژه نجات، زنی که در داخل خودرو گیر کرده بود را خارج کرده و به عوامل اوژانس حاضر در محل تحویل دادند.

علت بروز این حادثه هم اکنون توسط پلیس راهور در حال بررسی است.

انتهای پیام/ع
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: