کد خبر: ۱۴۸۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس:
آزمون سراسری دوره‌های کوتاه‌مدت گردشگری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ۱۵ مردادماه در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، هادی شه‌دوست شیرازی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت: آزمون جامع گردشگری ویژه افرادی که دوره‌های آموزش حضوری و یا غیرحضوری خود را پیش از این در مؤسسات آموزش گردشگری گذرانده و تمامی مراحل ثبت نام آزمون را طی کرده‌اند، برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

هادی شه‌دوست شیرازی در اشاره به تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه افزود: داوطلبان می‌توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از ۱۱ مردادماه با مراجعه به سامانه جامع آزمون گردشگری با آدرس اینترنتی edutourism.mcth.ir مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. این آزمون به صورت استانی در شش دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی، مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری، مدیرفنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری، کارشناس ارزیابان طرح تطبیق ضوابط تاسیسات، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و راهنمایان طبیعت‌گردی برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس با بیان اینکه همراه داشتن کارت ملی و پرینت کارت ورود به جلسه الزامی است، افزود: از داوطلبان تقاضا می‌شود کلیه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و از تجمع در مقابل درب ورودی و خروجی محل برگزاری آزمون خودداری فرمایند.

وی در پایان اضافه کرد: ساعت برگزاری آزمون دوره‌های گردشگری متفاوت بوده و آزمون بر اساس ساعت و مکان مندرج در کارت ورود به جلسه در شهر شیراز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام/ع

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: