کد خبر: ۱۴۹۳۱۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۲۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین برنامه کاری مراکز اجرای واکسیناسیون علیه کروناویروس در شیراز، چهارشنبه ۲۷ مرداد اعلام شد.
به گزارش سرویس سلامت شیرازه، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، روز چهارشنبه بیست و هفتم مرداد سال ۱۴۰۰ بر اساس شرایط زیر است.

فعالیت مراکز تزریق واکسن در سالن سرداران به نشانی بلوار سرداران، بعد از چهارراه دلگشا؛ سالن بهزیستی به نشانی بلوار رازی، جنب دانشکده بهداشت؛ سالن هلال احمر واقع در بلوار سیبویه بعد از بیمارستان قلب الزهرا (س)؛ سالن امام حسن مجتبی (ع) به نشانی بلوار جانبازان، نبش خیابان فال اسیری، سالن ورزشی امام حسن مجتبی (ع)؛ سالن ملاصدرا به نشانی شهرک گلستان، نمایشگاه بین المللی؛ سالن ثامن الحجج (ع) به نشانی خیابان احمدی شمالی و همچنین پایگاه خودرویی دراک در کوهستان پارک دراک واقع در بلوار حسینی الهاشمی و پایگاه خودرویی پارس واقع در میانرود، ورزشگاه پارس؛ برای افراد بالای ۴۸ سال که پیامک نوبت دهی نوبت اول دریافت کرده اند، انجام می‌شود.

فعالیت مراکز تزریق واکسن برای افرادی که پیامک نوبت دهی دریافت کرده اند در سالن‌های سرداران، بهزیستی، امام حسن مجتبی (ع)، هلال احمر، ملاصدرا، ثامن الحجج (ع) و پایگاه‌های خودرویی پارک دراک و پارس از ساعت ۷ صبح آغاز و تا زمانی که به افراد نوبت دهی شده است، واکسن نوبت اول تزریق می‌شود.

همچنین فعالیت مراکز خودرویی (دراک و پارس) تزریق واکسن طی شیفت صبح از ساعت ۶ تا ۱۰صبح و شیفت عصر از ساعت ۱۸ تا ۲۲ شب برای افرادی که پیامک نوبت دهی دریافت کرده اند، واکسیناسیون انجام می‌شود.

افرادی که پیامک نوبت دهی تاریخ ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ را دریافت کرده اند، در صورت عدم امکان حضور در مراکز واکسیناسیون اعلام شده، می‌توانند برای تزریق واکسن به پایگاه‌های خودرویی (دراک و پارس) که طی دو شیفت صبح‌ها ساعت ۶ تا ۱۰صبح و شیفت عصر از ساعت ۱۸ تا ۲۲ شب است، مراجعه کنند.

فعالیت مراکز تزریق واکسن نوبت اول از ساعت ۷ صبح برای افراد بالای ۴۸ سال که در سامانه https://salamat.gov.ir نام نویسی کرده و پیامک نوبت دهی تاریخ بیست و هفتم مرداد ۱۴۰۰ را دریافت کرده اند، آغاز و تا پایان حضور مراجعان دارای نوبت، واکسیناسیون انجام می‌شود.

تزریق واکسن نوبت دوم افرادی که موعد دریافت نوبت دوم واکسن «کوو ایران برکت»، «آسترازنکا» و «سینوفارم» آن‌ها فرا رسیده است!

فعالیت مراکز تزریق واکسن در سالن سرداران به نشانی بلوار سرداران، بعد از چهارراه دلگشا؛ سالن بهزیستی به نشانی بلوار رازی، جنب دانشکده بهداشت؛ سالن هلال احمر واقع در بلوار سیبویه بعد از بیمارستان قلب الزهرا (س)؛ سالن امام حسن مجتبی (ع) به نشانی بلوار جانبازان، نبش خیابان فال اسیری، سالن ورزشی امام حسن مجتبی (ع)؛ سالن ملاصدرا به نشانی شهرک گلستان، نمایشگاه بین المللی؛ سالن ثامن الحجج (ع) به نشانی خیابان احمدی شمالی و همچنین پایگاه خودرویی دراک در کوهستان پارک دراک واقع در بلوار حسینی الهاشمی و پایگاه خودرویی پارس واقع در میانرود، ورزشگاه پارس؛ همچنان برای تمامی افرادی که موعد دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها فرا رسیده است، انجام می‌شود.

همچنین فعالیت مراکز تزریق واکسن نوبت دوم برای افرادی که پیامک نوبت دهی دریافت کرده اند در سالن‌های سرداران، بهزیستی، امام حسن مجتبی (ع)، هلال احمر، ملاصدرا، ثامن الحجج (ع) و پایگاه‌های خودرویی پارک دراک و پارس از ساعت ۷ صبح آغاز و تا پایان حضور مراجعان دارای نوبت، واکسن تزریق می‌شود.

افرادی که موعد دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها فرا رسیده است، در صورت عدم امکان حضور در مراکز واکسیناسیون اعلام شده، می‌توانند برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون خودرویی (دراک و پارس) طی دو شیفت، صبح‌ها از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح و عصر‌ها از ساعت ۱۸تا ۲۲ شب است، مراجعه کنند.

حضور افراد در مراکز واکسیناسیون تنها بر اساس پیامک نوبت دهی بوده و از افراد دیگر درخواست می‌شود برای پیشگیری از هرگونه اختلال و ازدحام جمعیت در محل‌های تزریق واکسن و حفظ سلامت خود و دیگران، تنها پس از دریافت پیامک در روز‌های آینده به مراکز واکسیناسیون اعلام شده در پیامک مراجعه کنند، چرا که امکان پذیرش افراد خارج از نوبت‌های پیامک شده وجود ندارد و هر گونه مراجعه خارج از شرایط یاد شده، موجب اختلال در روند اجرای واکسیناسیون خواهد بود.

برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در استان فارس و تغییرات احتمالی برنامه واکسیناسیون به پایگاه اینترنتی https://covidvaccine.sums.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ح
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: