کد خبر: ۱۴۹۴۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۰
فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله (عج) شیراز گفت: رزمایش پدافند زیستی ثارالله با هدف اطلاع رسانی و ایجاد حساسیت بیشتر در بین مردم نسبت به بیماری کرونا در شیراز آغاز شد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، مجید علی پور فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله (عج) شیراز امروز در جمع خبرنگاران، گفت: همزمان با سراسر کشور فاز جدید طرح ملی شهید سلیمانی در استان فارس همزمان با پیک پنجم کرونا در ماه محرم با عنوان رزمایش پدافند زیستی ثارالله با هدف اطلاع رسانی و ایجاد حساسیت بیشتر در بین مردم نسبت به بیماری کرونا آغاز شد.

وی با اشاره به شیوع گسترده بیماری کرونا و شدت آن در پیک پنجم، اظهار داشت: در این رزمایش تیم‌های سازماندهی شده در قالب گروه‌های حمایتی، نظارتی و مراقبتی بر اصناف، بازاریان و ... تقسسم بندی شدند.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله (عج) شیراز، همزمان با آغاز دهه دوم ماه محرم طرح پدافند زیستی ثارالله (ع) از حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی (ع)، کاروان خودرویی با طی مسافت این حرم مطهر تا امامزاده ابراهیم (ع) به صورت کاروان خودرویی عزاداری امام حسین (ع) را اجرا کردند.

علی پور تاکید کرد: بدین ترتیب هر حوزه، کاروان خود را در محله‌ها و خیابان‌های شهر شیراز حرکت داد و اعلام هشدار وضعیت کرونا از طریق بلندگو با هدف رعایت نکات بهداشتی داده شد.

انتهای پیام/ح

مطالب مرتبط
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: