کد خبر: ۱۴۹۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۸ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰
به مناسبت هفته دولت، طرح های ارتباطی استان فارس با اعتباری بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: این طرح‌ها شامل طرح های اپراتور همراه اول با اعتبار ۶ میلیاردتومان، اپراتور ایرانسل با اعتبار ۵۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، شرکت مخابرات ایران با اعتبار ۴۳ میلیارد و ۲۱۶ میلیون تومان و شرکت ارتباطات زیرساخت با اعتبار ۶۱ میلیارد و ۵۸۰ میلیون تومان است.

مهرداد سهرابی، طرح های اپراتور همراه اول را شامل نصب و راه اندازی ۱۲ سایت جدید در نقاط شهری، روستایی و جاده‌ای و پروژه‌های اپراتور ایرانسل را در حوزه روستایی شامل راه اندازی یک سایت جدید با تکنولوژی ۴G و ارتقای ۶ سایت به نسل چهارم و در حوزه شهری شامل راه اندازی ۷ سایت جدید دارای تکنولوژی ۲G و ۳G و ارتقای تعداد ٣٧ سایت به نسل‌های سوم و چهارم و در حوزه جاده‌ای شامل راه اندازی یک سایت جدید دارای تکنولوژی ۴G، ۲G و ارتقای ٢١ سایت به نسل سه و چهار اینترنت پرسرعت عنوان کرد.

بیشتر بخوانید:


وی در ادامه افزود: در حوزه خدمات شرکت مخابرات ایران، طرح‌هایی در بخش‌های توسعه شبکه فیبرنوری، کافو و دیتا آماده بهره برداری شده است.


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: طرح‌های شرکت ارتباطات زیرساخت در استان فارسرا شامل سه طرح توسعه شبکه دیتا به میزان ۲۶۰ گیگابیت بر ثانیه، راه اندازی هاب ماهواره‌ای بومهن و سیگنال رسانی به ۱۶ ایستگاه پرقدرت صدا و سیما است.انتهای  پیام/ع
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: