کد خبر: ۱۴۹۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۷ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۰
حضور میدانی و بازدیدهای سرزده حجت الاسلام ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان امروز از استان خوزستان در حالی صورت می‌گیرد که پس از شیوع و فراگیری اپدیمی کرونا در کشور، مسئولان اجرایی پاستور به سمت مدیریت اکواریومی روی آورده بودند.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور در یک سفر از پیش اعلام نشده صبح جمعه ۵ شهریور به همراه جمعی از اعضای کابینه سیزدهم از جمله وزرای نیرو، کشور، جهاد کشاورزی، بهداشت و درمان و رییس سازمان برنامه و بودجه وارد اهواز شد تا مشکلات خوزستان را بررسی و پیگیری کند.

آیت‌الله رئیسی در این سفر تاکنون از بیمارستان رازی اهواز و کارگاه‌های جمع‌آوری فاضلاب اهواز بازدید و علاوه بر افتتاح آب رسانی به یک روستا به صورت هوایی از هورالعظیم نیز سرکشی کرده است و احتمالا از مراکز خدماتی و اداری استان خوزستان هم بازدید به عمل خواهد آورد.

حضور سیدابراهیم رئیسی به خوزستان، علیرغم اینکه چندی پیش نارضایتی های مردم این استان به دلیل مشکلات آب بالا گرفته بود حاوی پیامی ویژه است و آن یعنی اولویت توجه به عقب ماندگی ها و محرومیت‌ها. 

مرد میدان باز هم مردم را غافلگیر کرد/ پایان مدیریت آکواریومی در قوه مجریه

حضور میدانی و بازدیدهای سرزنده ابراهیم رئیسی در حالی صورت می‌گیرد که پس از شیوع و فراگیری اپدیمی کرونا در کشور، مسئولان اجرایی پاستور به سمت مدیریت اکواریومی روی آورده بودند. حسن روحانی رئیس جمهور وقت در 2 سال آخر فعالیت خود به بهانه کرونا هیچ‌گاه از تهران و حتی از ساختمان نهاد ریاست جمهوری به جز یکی دو مورد خارج نشد و مردم دیگر روحانی را فقط از قاب تلویزیون در حال سخنرانی در اتاقش می‌دیدند.

مرد میدان باز هم مردم را غافلگیر کرد/ پایان مدیریت آکواریومی در قوه مجریه

سفرهای سرزده و بدون هماهنگی قبلی از سوی رئیس دولت سیزدهم افکار عمومی را به یاد تصمیم‌های «یهویی» دولت حسن روحانی می‌اندازد. مانند تصمیمی که ساعت صفر بامداد برای افزایش قیمت بنزین گرفته شد، تصمیمی که به دلیل عدم وجود زمینه های لازم برای اجرا، مردم را غافلگیر کرد. تصمیمی که ناآرامی هایی را در کشور ایجاد کرد و در نهایت هم رئیس دولت وقت اعلام کرد که خودش هم صبح روز جمعه متوجه این موضوع شده است!

مرد میدان باز هم مردم را غافلگیر کرد/ پایان مدیریت آکواریومی در قوه مجریه

انتهای پیام/ح

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: