کد خبر: ۱۵۰۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کازرون
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کازرون در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، این هفته را سرآغازی برای پرداختن به بیان حقایق و واقعیت های آن دوران برشمرد.
رشادت ها و ایثارگری های دفاع مقدس ادامه نهضت عاشورا است
به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه، حجت الاسلام والمسلمین رسول محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کازرون در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس سرآغازی است برای پرداختن به بیان حقایق و واقعیت ها روزهای سخت که باید به خوبی برای نسل های کشور تبیین شود.

وی ادامه داد اگرچه سال  ها از حماسه  های دفاع مقدس می گذرد ولی لحظه لحظه  جنگ هشت ساله ماندگار می باشد و واقعیت را نباید فراموش کرد و این حماسه ها برای آیندگان به خوبی باید بازگو شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کازرون با بیان اینکه باید مواظبت کرد در مسئولیت هایمان راه و مسیر را نباید فراموش کنیم و مراقب اظهار و نظرهایمان باشیم که آب به آسیاب دشمنان نریزیم افزود نباید از راه و روش های دوران دفاع مقدس فاصله بگیریم.

وی در ادامه با بیان نزدیکی به ایام اربعین حسینی و تقارن با هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: مناسبتی بسیار نزدیکی از جنگ هشت ساله و نهضت عاشورا وجود دارد و وقتی تاریخ جنگ و رشادت ها و بصیرت ها را می بینیم یادآور نهضت عاشورا حسینی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی اذعان داشت: وظیفه و رسالت در ایامی که ویروس کرونا فرصت آشنائی هرچه بهتر نسل جوان از سرزمین های دفاع مقدس را سلب نموده جا دارد از فرصت رسانه و فضای مجازی که برای آشنائی هرچه بهتر جوانان استفاده کرد.
برچسب ها: فارس ، شیرازه ، کازرون
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: