کد خبر: ۱۵۰۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۰
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس:
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: فعالیت فرهنگی مهم، نیاز به تضمین ادامه و بقای آن فعالیت دارد.

به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، سعید یوسفی در جلسه  تکریم و معارفه مسئول حوزه  بسیج دانشجویی دانشگاه  شیراز که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، با اشاره به مأموریت های بسیج دانشجویی اظهار داشت: نقش آفرینی عمومی یکی از ماموریت های بسیج دانشجویی بوده که ناظر به کارهای فرهنگی، سیاسی و.. است.


وی با بیان اینکه نقش آفرینی تخصصی یکی دیگر از مأموریت های بسیج دانشجویی بوده، این مقوله را ناظر به کارهای تخصصی در زمینه رشته تحصیلی برشمرد و افزود: تربیت نیرو و کادرسازی یکی دیگر از مأموریت های بسیج دانشجویی بوده که ناظر به تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، رشد و کادرسازی را لازمه انجام دو مأموریت دیگر بسیج دانشجویی عنوان و خاطرنشان کرد: نتیجه دو مأموریت دیگر نیز به وجود آمدن فردی متعهد و متخصص است.

یوسفی با بیان اینکه فعالیت فرهنگی مهم، نیاز به تضمین ادامه و بقای آن فعالیت دارد، بر این موضوع تاکید و اضافه کرد: تربیت نیروی متفکر و باانگیزه که به دنبال آرمان ها و اهداف مجموعه باشد، از ضروری ترین کارهای یک مجموعه فرهنگی است.
 
در این جلسه محمدحسین عوض پور به عنوان مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز معرفی و از زحمات مسلم حزباوی مسئول سابق این تشکل تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/ع
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: