کد خبر: ۱۵۰۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۰ - ۲۵ مهر ۱۴۰۰
استاندار فارس در پاسخ به شیرازه:
ایمانیه در پاسخ به سوال خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری شیرازه در خصوص ترک فعل مدیران، عنوان کرد: با هرگونه ترک فعل مدیران حتماً برخورد جدی خواهد شد و مدیری که مسئولیت پذیر نیست باید کار را کنار بگذارد و مسئولیت نپذیرد.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، محمدهادی ایمانیه عصر امروز در دومین نشست خبری با اصحاب رسانه استان، از خبرنگاران خواست تا درد دل های مردم را جمع کرده و به وی منتقل کنند تا در رفع مشکلات آنان اقدام شود.

وی خطاب به رسانه ها، اظهار کرد: از هر جناح و رسانه‌ای که هستند، درگیر حواشی نشوید و برای پیشرفت استانی همه با هم متحد باشید.


ایمانیه در ادامه به مباحث رفاهی خبرنگاران نیز اشاره کرد و افزود: مباحثی که درباره بیمه و تجهیزات مطرح شد، از سوی مجموعه استانداری و روابط عمومی پیگیری خواهد شد.استاندار فارس در ادامه این نشست به برخی سوالات خبرنگاران رسان های مختلف پاسخ داد.


وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره آزادراه شیراز ـ اصفهان و تکلیف این پروژه عنوان کرد: در سفر رئیس‌جمهور توافق شد که تا قبل از نوروز 1401 این آزادراه زیر بار ترافیک برود.


ایمانیه درباره حاشیه‌نشینی و مشکلاتی که برای کلانشهر شیراز ایجاد شده است، گفت: با قرارگاه احمدبن‌موسی سپاه فجر جلساتی برقرار شده و در خصوص محرومیت زدایی از حاشیه شهر شیراز و دیگر شهرهای فارس 100 میلیارد تومان اعتبار   گرفتیم تاکه نه تنها در حوزه عمرانی بلکه در خوزه سلامت، معیشت و غیره نیز پیگیری ‌شود.


نماینده عالی دولت در فارس با بیان اینکه باید اشتغال در روستاها ایجاد کنیم تا مردم مجبور به مهاجرت نشوند، گفت: مقصر ما هستیم که زمینه ماندگاری در روستا را فراهم نمی‌کنیم. 

وی در پاسخ به سوال یکی دیگر از خبرنگاران در خصوص نرخ بیکاری، اظهار کرد: آمار رسمی نرخ بیکاری در استان 7.5 درصد است اما‌ معیارها متفاوت است ولی در هر صورت تعداد بیکاران شایسته استان پهناور فارس نیست. 

ایمانیه به مشکلات حوزه صنعت و تولید نیز اشاره ای کرد و افزود: اگر کسی چوب لای چرخ تولید بگذارد، بنده شخصا به عنوان استاندار ورود خواهم کرد

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه مدیریتی دچار سیاسی بازی و سیاسی کاری نخواهم شد، گفت: به دنبال این هستم که درد مردم را سریع تر و عمیق تر بفهمم تا در حل مشکلات بهتر اقدام کنم.

استاندار فارس در ادامه گردشگری، سلامت، صنایع تبدیلی، معادن و کشاورزی را از مزیتهای استان فارس دانست و گفت: واقعاً استان فارس دارای گنج های بسیار زیادی است که باید مد نظر قرار گیرد.

ایمانیه درباره آبرسانی سیار به برخی روستاها، گفت: تلاش می‌شود تا تیرماه سال آینده حتی یک روستا نیز با تانکر آبرسانی نشود چراکه ابرسانی با تانکر برای ما خجالت‌آور است و تلاش می‌کنیم که این امر حل شود.

وی همچنین با بیان اینکه هر کسی در هر حوزه‌ای می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند، استقبال می‌کنیم افزود: شورای برنامه‌ریزی یکی از گلایه‌های ما است، این شورا امروز تشریفاتی شده و تصمیم‌گیری‌ها از پیش تعیین شده است تلاش می‌شود که شورای چابک و در عین حال کوچک تشکیل شود و البته این موضوعی در سطح کشور است.

استاندار فارس در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران پایگاه تحلیلی خبری شیرازه در خصوص ترک فعل مدیران، عنوان کرد: با هرگونه ترک فعل مدیران حتماً برخورد جدی خواهد شد و مدیری که مسئولیت پذیر نیست باید کار را کنار بگذارد و مسئولیت نپذیرد.

ایمانیه درباره انتخاب مدیران استانی نیز تصریح کرد: مدیرانی پاک دست، جهادی و فعال انتخاب می‌شوند و نگاه سیاسی آخرین فاکتور است که برای انتخاب مدیران لحاظ می‌شود هر چند برخی همفکری‌های سیاسی نیاز است اما دچار سیاسی کاری نمی‌شویم.

انتهای پیام/س

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: