کد خبر: ۱۵۱۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - ۲۷ آبان ۱۴۰۰
صداوسیمای فارس به مناسبت هفته بسیج که از ۲۹ آبان آغاز می شود و تا ۵ آذر ادامه دارد برنامه های متنوع و متعددی را با رویکرد تبیین تفکر و فرهنگ بسیج تقدیم مخاطبان می کند.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، علیرضا باغبانمنش معاون سیمای صداوسیمای فارس گفت: ویژه برنامه «مدرسه عشق» از ۲۹ تا ۴ آذر ساعت ۱۳:۳۰ از طریق گفتگو با اقشار مختلف بسیج همزمان از شبکه های شما و فارس روی آنتن می رود.

وی با بیان اینکه برنامه های سیمای فارس از ۲۹ تا ۴ آذر به طور ویژه رنگ و بوی بسیج می گیرد افزود: ارتباط زنده با نخبگان بسیجی در شیراز و شهرستان های استان در خصوص دستاوردها و موفقیت های علمی ، ورزشی و اقتصادی در برنامه «صبح پارسی» ساعت ۸، دعوت از بانوان بسیجی موفق در عرصه های مختلف در برنامه «کاشانه مهر» ساعت ۱۰، دعوت از نخبگان بسیجی همراه با خانواده هایشان در برنامه شبانه «دلگشا» ساعت ۲۱:۱۵ از مهمترین این برنامه هاست.

معاون سیمای شبکه فارس اضافه کرد: پخش فیلم داستانی «مردم بالادست» برای نخستین بار با معرفی شهید امانی از شهدای شهرستان اقلید ساعت ۲۱:۱۵ پنج شنبه ۴ آذر و سریال «خوش رکاب» با موضوع موفقیت روحیه بسیجی در کارها یکشنبه ۳۰ آبان، علاقه مندان به هنرهای نمایشی را در هفته بسیج همراهی می کند.

باغبانمنش ادامه داد: برنامه پرمخاطب «خوشا شیراز» جمعه ۵ آذر همزمان با روز تشکیل بسیج مستضعفین با دعوت از هنرمندان و قهرمانان ورزشی بسیجی ساعت ۹ زنده از شبکه های شما و فارس پخش می شود.

معاون صدای صداوسیمای فارس هم با بیان اینکه رادیو فارس ویژه برنامه های مختلفی را برای بزرگداشت این هفته در نظر گرفته است گفت: برنامه«مدرسه عشق» ، پخش نمایش هایی با حال و هوای تفکر و روحیه بسیجی، اطلاع رسانی به مردم در خصوص برنامه های هفته بسیج در نقاط مختلف استان از طریق ارتباط زنده با خبرنگاران در برنامه صبحگاهی «سلام کاکو» ، گفتگو با اقتصاددانان بسیجی در برنامه «تکاپو»، مستند گزارشی «ایران ۶۲۶» با معرفی فعالیت های شاخص اقتصادی بسیجیان، برنامه «نوجوان و جوان» با دعوت از نوجوانان و جوانان بسیجی از مهمترین برنامه های رادیو فارس به مناسبت این ایام است.

بازنمایی تفکر و فرهنگ بسیج محتوای اصلی برنامه های صدا و سیمای فارس است

یاسرجمالی افزود: برنامه «شب چراغ» با معرفی فعالیت های هنری هفته بسیج و برنامه «نویسا» با معرفی نویسندگان برتر بسیجی از دیگر برنامه های رادیو فارس به مناسبت هفته بسیج است.

علی خورشیدسوار معاون فضای مجازی صداوسیمای فارس نیز گفت:معاونت فضای مجازی با تهیه و تولید پادکست، موشن گرافی، بنر و ویدیوکلیپ هایی با نام های «جهاد گران بی مدعا» به منظور بازنمایی فرهنگ بسیج به عنوان یک فرهنگ راهگشا و مردمی برای حل مشکلات، «تولید وطن» با هدف معرفی دستاوردهای کارآفرینی بسیجیان و تقطیع برنامه های سیما و صدا در هفته بسیج و انتشار آن ها در فضای مجازی با مخاطبان شبکه فارس است.

ابوالحسن کرمی معاون خبر صداوسیمای فارس هم گفت: پوشش رویدادهای خبری هفته بسیج و تهیه گزارش های تولیدی به مناسبت این ایام با موضوع موفقیت ها و دستاوردهای بسیج در عرصه های گوناگون و پخش آنها در بخش های خبری ۱۱ و ۱۶ رادیو و ۱۶:۴۵، ۲۰:۴۵ و ۲۳:۱۵ تلویزیون از مهمترین برنامه های خبر فارس در هفته بسیج است.

انتهای پیام/ح
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: