کد خبر: ۱۵۱۴۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - ۱۶ آذر ۱۴۰۰
مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: در راستای تحقق شعار سال و رفع موانع تولید، سرای رسانه برای نخستین بار در کشور به دلیل بهبود شرایط صنعتگران و تجار، بازاریان و مردم با هدف تقویت ارتباط بین مردم و مدیران و صنعتگران افتتاح می‌شود.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، علی فرهادی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس در افتتاحیه سرای رسانه در نمایشگاه‌های بین المللی فارس در شیراز با بیان به نقش محوری و اساسی خبرنگاران گفت: رسانه بازوان قوی است که باید با آن‌ها همگام بود و هر مدیری که می‌خواهد در کار خود موفق شود باید با رسانه تعامل داشته باشد.

فرهادی با اشاره به اینکه ما به دنبال تسهیل شرایط بهتر هستیم، افزود: پیش بینی شده بتوانیم سرمایه گزاران را تشویق کنیم که با خیال راحت بتوانند در این حوزه سرمایه گزاری کنند و از همینجا می‌خواهیم که رسانه‌ها صدای رسای ما باشند.

وی همچنین در ادامه سخنان خود با بیان به اینکه یقینا امروز همه مدیران ارشد دولت در کشور و استان به دنبال بهبود شرایط اقتصادی برای مردم و صنعتگران، تجار و بازرگانان هستند، عنوان کرد:به زودی نمایشگاه بین المللی فارس به منظور تحقق شعار سال در حوزه رفع موانع تولید و همچنین حمایت از تولید کنندگان در کشور‌های هدف برای صنعتگران نمایشگاه برگزار می‌کند.

فرهادی اضافه کرد: ما باید در اقتصاد سهم خود را داشته باشیم و با ارتباط نمایشگاهی فرصتی را ایجاد کنیم تا بتوانیم باعث رونق شویم.

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی فارس با یاد آوری این که در حوزه زیرساخت هنوز راه بسیار زیادی پیش رو داریم تا بتوانیم در این نمایشگاه به عنوان یک‌ نمایشگاه بین المللی ایفای نقش کنیم، اضافه کرد: نمایشگاه‌های بین المللی باید زیرساخت‌های بیشتری در حوزه‌های زیر ساختی از جمله، هتل، اقامتگاه، سایت‌های خدمات رفاهی برای برای شرکت کنندگان و بازدید کنددگان داشته باشد که‌متاسفانه امروز اینچنین نیست.

فرهادی همچنین اظهار کرد: دولت و استان باید برای تحقق اهداف بلند مدت خود با کشور‌های همسایه رایزنی و تعامل داشته باشد تا بتوانیم راه را برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در این نمایشگاه‌ها فراهم کنیم.

وی در آیین افتتاح سرای رسانه که برای اولین بار در نمایشگاه‌های بین المللی کشور در شیراز اجرا شد، افزود: در حوزه سایت نمایشگاهی اعتقاد ما بر این است که هنوز زیر ساخت‌های لازم را آنچنان که باید نداریم و جایگاه یک سایت تحت‌عنوان نمایشگاه بین المللی باید به مراتب در حوزه‌های مختلف برون مرزی و برسون مرزی بالا باشد.

مدیر عامل نمایشگاه‌های بین المللی فارس بیان کرد: در راستای تحقق شعار سال و رفع موانع تولید، سرای رسانه برای نخستین بار در کشور به دلیل بهبود شرایط صنعتگران و تجار، بازاریان و مردم با هدف تقویت ارتباط بین مردم و مدیران و صنعتگران افتتاح می‌شود.

فرهادی با اشاره به هدف افتتاح سرای رسانه عنوان کرد: نقش مهم ما در حوزه نمایشگاه‌ها ایجاد نمایشگاه‌های باکیفیت برای تجار، بازرگانان داخلی و خارجی و مردم است و از همه سرمایه گزاران در حوزه ایجاد زیر ساخت‌های ضروری نمایشگاه دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: