کد خبر: ۱۵۲۲۱۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۲۷ دی ۱۴۰۰
استاندار فارس: فروش اموال مازاد دستگاه‌ها یکی از راه‌های مهم برون رفت از مشکلات مالی گذشته است و می‌تواند تحولی در زمینه تکمیل طرح‌های نیمه تمام ایجاد کند.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، محمد هادی ایمانیه در جلسه کارگروه مولد سازی استان گفت: روند فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی استان تاکنون قابل قبول نبوده و این روند باید تغییر کند.

وی گفت: کمیته‌ای از کارشناسان اقتصاد و دارایی، معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی باید با بازدید از املاک سازمان‌ها، مبتنی بر مقررات، پیشنهادات مناسبی برای مولد سازی این املاک ارائه کنند.

ایمانیه گفت: تمام درآمد حاصل از فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی به خود دستگاه‌ها بازگردانده می‌شود و در این زمینه باید اعتماد سازی شود.ایمانیه گفت: در زمینه مصارف درآمد حاصل از فروش اموال مازاد دستگاه‌ها هم باید سختگیری زیادی شود.

استاندار فارس گفت: درآمد حاصل از فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی استان باید صرف فعالیت‌های عمرانی و تملک سرمایه‌ای غیر جدید و اتمام طرح‌های نیمه تمام شود.

اموال منقول و غیرمنقول در اختیار تمام دستگاه‌های اجرایی که در راستای وظایف ذاتی دستگاه استفاده نمی‌شود و توسط دستگاه‌های اجرایی و یا کار گروه ملی یا استانی و یا وزارت امور اقتصادی و دارایی و واحد‌های استانی آن مازاد تشخیص داده می‌شود را اموال مازاد می‌داند.
انتهای پیام/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
0
0
مواظب باشید بلایی که در اجرای اصل 44 بر سر اموال دولتی آمد تکرار نشود
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
0
0
مواظب باشید بلایی که در اجرای اصل 44 بر سر اموال دولتی آمد تکرار نشود
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: