کد خبر: ۱۵۳۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس خبرداد:
یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: دانشجویان استان فارس به راهیان نور اعزام شدند و با توجه به استقبال چشمگیر دانشجویان پیش بینی شده که این آمار تا نیمه اول فروردین سال آینده به 3 هزار و 200 دانشجو برسد.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، سعید یوسفی امروز در حاشیه اعزام دانشجویان دانشگاه های استان فارس به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: حرکت فرهنگی انقلاب اسلامی و حفظ مسیر بالندگی آن نیازمند سرمایه گذاری، ترویج و تبلیغ درست مؤلفه های تأثیرگذار و فرهنگ ساز تاریخ است.

وی، جریان عظیم فرهنگی راهیان نور را یکی از پرمخاطب ترین عرصه های فرهنگی کشور با تأثیرگذاری مثبت در فرهنگ عمومی کشور برشمرد و افزود: راهیان نور کارآمدترین و مؤثرترین راه های مقابله با جنگ نرم دشمن و استفاده از گنج عظیم دفاع مقدس و انجام جهاد تبیین است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر ایجاد عمق استراتژیک فرهنگی برای حفظ توسعه و تعمیق انقلاب اسلامی از طریق تقویت و تعالی روحیه معنوی و جهادی در بستر راهیان نور گفت:  «دانشجویان مکتب سلیمانی» ، شعار محوری اردوهای راهیان نور دانشجویی امسال است.

یوسفی با بیان اینکه از 14 اسفند تا 25 اسفند ماه سال جاری 2 هزار و سیصد دانشجو از استان فارس به مناطق عملیاتی جنگی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور در قالب کاروان های راهیان نور اعزام شدند اضافه کرد: با توجه به استقبال چشمگیر دانشجویان پیش بینی شده که این آمار تا نیمه اول فروردین سال آینده به 3 هزار و 200 دانشجو برسد.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت عظیم راویان دفاع مقدس تصریح کرد: در برنامه راهیان نور امسال دانشجویان از یادمان های فکه، طلاییه، هویزه، خرمشهر، شلمچه، دهلاویه، اروند کنار، دوکوهه، کانال کمیل، فتح المبین و... بازدید کردند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه اعزام کاروان های راهیان نور دانشجویی با رعایت دستور العمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا برگزار شده است ادامه داد: تزریق 3 مرحله واکسن کرونا توسط شرکت کنندگان یکی از شرایط اعزام به راهیان نور بود.

انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: