کد خبر: ۱۵۳۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۷ - ۱۰ فروردين ۱۴۰۱
مدیر دفتر مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از اجرای مانور طرح تشدید نظارت و بازرسی بر بازار محصولات کشاورزی با محوریت این سازمان در سطح شهرستان شیراز خبر داد.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، کریم قانعی مدیر دفتر مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از اجرای مانور طرح تشدید نظارت و بازرسی بر بازار محصولات کشاورزی با محوریت این سازمان در سطح شهرستان شیراز خبر داد و گفت: در این مانور ۱۵۰ واحد صنفی بازرسی و ۳۵ واحد متخلف شناسایی شد.

 وی افزود: واحدهای متخلف جهت ارائه مدارک و مستندات به اداره بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس دعوت شدند.

به گفته قانع؛ در این مانور واحد‌های فروش گوشت، مرغ و تخم مرغ، میوه و تره بار، خواربار و لبنیات و نانوایی بررسی شدند و عمده تخلفات شامل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و عدم ارایه فاکتور خرید است.

 مدیر دفتر مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در ادامه اظهار کرد: در مانور مذکور شهرستان شیراز به ۱۲ منطقه تقسیم و تیم های بازرسی متشکل از ناظران سازمان جهاد کشاورزی و سازمان بسیج اصناف سپاه فجر استان فارس از صنوف بازرسی کردند.

قانع در پایان تصریح کرد: این سازمان طرح های نظارتی خود را گسترده کرده است و با متخلفین به شدت برخورد می‌کند و هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف در زمینه بازار محصولات کشاورزی با شماره 32172020 تماس بگیرند.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: