کد خبر: ۱۵۳۵۸۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳:۴۹ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۱
شهردار شیراز:
اصنافی با اشاره به اینکه طی روزهای آینده عملیات اجرایی دوربرگردان نیایش -چمران شروع می شود، افزود: تقاطع جام جم نیز که قبلاً کلنگ زنی شده بود عملیات اجرایی آن بعد از اصلاح طرح پیگیری خواهد شد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، سید احسان اصنافی امروز ۲۱ فروردین ماه در پنجاه و پنجمین صحن علنی شورا درباره وضعیت پروژه های عمرانی گفت:برخی از پروژه های عمرانی بصورت نیمه کاره رها شده بود و برخی مشکل  طراحی داشت و تلاش شده که پروژه ها سامان یابد تا در اجرا  کمتر مشکل داشته باشیم .  

 وی درباره تقاطع مدافعان سلامت در بلوار احمد بن موسی اظهار کرد: برخی از پروژه ها از برنامه زمان بندی یکسال عقب  بودند مانند تقاطع مدافعان سلامت  اما با تلاش شبانه روزی و  سه شیفت کار کردن تا در بازه ۶ماه اندازه یکسال کار شده است و از برنامه زمانبندی  جلوتر است.

اصنافی با بیان اینکه  تمام تلاش ها برای این است که تا آخر ۱۴۰۱ جمع‌بندی در مورد پروژه های صورت بگیرد خاطر نشان کرد: یکی از  اقدامات در حوزه خط دو مترو است که با قرار گاه سازندگی خاتم الانبیا همکاری صورت گرفته است و حجم کار در خط۲ مترو ۴برابر شده است.

شهردار شیراز  تصریح کرد:برای بهره برداری یک لاین از خط ۲مترو  با  ۸ماه از برنامه زمانبندی جلوتر هستیم و قرار بوده بود در پایان سال ۱۴۰۲ یک لاین به بهره برداری برسد که با این مجموعه اقدامات و تأمین منابع مالی بتوانیم در سال ۱۴۰۱به بهره برداری برسد .

اصنافی با بیان اینکه کلنگ زنی پروژه اولویت دار در دستور کار قرار دارد تصریح کرد: شورای ترافیک استان در تاریخ ۲۴اسفند ماه ۱۴۰۰ مجوز  برخی از پروژه های بزرگ مقایس را صادر کرده است و با توجه به اینکه که  فرمانداری شروع عملیات اجرایی را در آستانه نوروز  متوقف کرده کلنگ زنی برخی پروژه ها به بعد از نوروز موکل شده است .

وی با اشاره به اینکه طی روزهای آینده عملیات اجرایی دوربرگردان نیایش -چمران  شروع  می شود، افزود: تقاطع جام جم  نیز که قبلاً کلنگ زنی شده بود عملیات اجرایی آن بعد از اصلاح طرح پیگیری خواهد شد.

 شهردار شیراز  با بیان اینکه درباره تقاطع آفرینش  نیز گفت،:نقشه ها نیاز به اصلاح دارد و در صورت تایید شورای ترافیک وارد کار عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۱/۲۲
0
0
فکری به حال پل باغ صفا کنید اینجا مرکز شهر ووجود استانداری فرمانداری شیراز است ترافیک روی پل کلافه کننده ونازیباست نیاز به طراحی پل جدید است چون ماشینها قفل میشن
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: