کد خبر: ۱۵۴۳۷۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس:
در طرح مسکن ملی تاکنون درخواست ثبت نام 3665 مددجوی استان فارس تایید شده است که تعداد 364 مددجو به مرحله دوم(تخصیص پروژه) رسیدند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، مرتضی موصلی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس یکی از اولویت های کمیته امداد را توجه و تامین سرپناه برای مددجویان دانست و گفت: در همین راستا تفاهم نامه مشترکی بین کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی مبنی بر ساخت 360 هزار واحد مسکن ملی در کل کشور امضا شده است.

موصلی در ادامه افزود: این واحدها طی 4 سال و با نیازسنجی و اولویت بندی بر اساس فرآیند ثبت نام در سامانه ملی مسکن احداث و واگذار می شود.

وی با بیان اینکه در ابتدا مددجویان می بایست در سامانه ثبت نام کنند؛ اضافه کرد: بر اساس آخرین وضعیت اطلاعات ثبت شده در سامانه، مددجویان سطح بندی و اولویت بندی می شوند و کمیته امداد با توجه به همان اولویت بندی و با رعایت ضوابط به صورت مرحله ای تا حداکثر سقف سرانه به مددجویان مساعدت می کند.

مدیرکل امداد فارس در پایان خاطرنشان کرد: در طرح مسکن ملی تاکنون درخواست ثبت نام 3665 مددجوی استان فارس تایید شده است که تعداد 364 مددجو به مرحله دوم(تخصیص پروژه) رسیدند.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: