کد خبر: ۱۵۴۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
نشت گاز شهری از قسمت پارکینگ یک ساختمان دو طبقه که به منزل مسکونی تغییر کاربری داده بود منجر به انفجار و مصدومیت شدید دو نفر از ساکنین شد.
به گزارش سرویس حوادث شیرازه، محمدهادی قانع، رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: بامداد امروز پنجشنبه با شنیدن صدای انفجار شدید در یک منزل مسکونی، همسایگان سراسیمه به بیرون از ساختمان گریختند و بلافاصله برای اطلاع دادن این حادثه با آتش نشانی تماس گرفتند.

وی افزود: ستاد فرماندهی آتش نشانی به محض آگاه شدن از این حادثه به سرعت نیروهای آتش نشانی ایستگاه ۱۰ را به بلوار اتحاد اعزام کرد.

به گفته قانع، با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد نشت گاز شهری از قسمت پارکینگ یک ساختمان دو طبقه که به منزل مسکونی تغییر کاربری داده بود منجر به انفجار لحظه‌ای شده ودر پی آن علاوه بر شکستن شیشه‌های پنجره و تخریب دیواره‌ها، دو نفر از ساکنین (دو مرد ۵۰ ساله) دچار مصدومیت شدید شده بودند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز عنوان کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله ضمن قطع برق و گاز محل، در قالب دو تیم وارد محل شدند و همزمان با ایمن سازی، مصدومان را از داخل این منزل خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

وی تصریح کرد: تیم عملیاتی پس از اطمینان از ایمنی و خارج کردن اجناس سوخته به عملیات خود پایان دادند.

 انتهای پیام/س

برچسب ها: آتش نشانی ، شیراز ، نشت گاز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: