کد خبر: ۱۵۴۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۰۳ تير ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در پاسخ به شیرازه:
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: چند نفر از لیدرها و مسببان برگزاری تجمع هنجارشکنانه در بلوار چمران شیراز دستگیر شدند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه فرج شجائی فرمانده انتظامی شهرستان شیراز در گفتگو با خبرنگار این رسانه از دستگیری مسببان برگزاری تجمع هنجارشکنانه بلوار چمران شیراز خبر داد و گفت: روز چهارشنبه یکم تیرماه کلیپی در فضای مجازی با محتوای برپایی تجمع مختلط ورزشی در بلوار شهید چمران شیراز در  فضای مجازی منتشر شد که احساسات عمومی را جریحه دار کرد.

 وی افزود با توجه به اینکه برابر قانون این اقدام جرم بوده و به دنبال مطالبات مردمی مبنی بر برخورد با مسببان و عوامل این تجمع،  بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

شجاعی  اظهار کرد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را  در این زمینه آغاز و مطلع شدند که پس از برگزاری تجمع مختلط ورزشی در محوطه بازی اسکیت برد متاسفانه تعدادی از افراد بدون رعایت ملاحظات شرعی و موازین قانونی  در پایان مراسم ورزشی اقدام به کشف حجاب کردند که روز گذشته دوم تیرماه با هماهنگی دستگاه قضایی تعدادی از مسببان و عوامل  مرتبط با این تجمع شناسایی و دستگیر شدند.

شجاعی با بیان اینکه دستگیرشدگان  برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: برگزاری هرگونه تجمع ورزشی یا غیر ورزشی مختلط بدون رعایت موازین شرعی و قانونی از نظر پلیس ممنوع بوده و خلاف مقررات است و برابر قانون با برگزارکنندگان آن برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: