کد خبر: ۱۵۴۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹ - ۰۴ تير ۱۴۰۱
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص):
حاجی پور با اشاره به تفکر احساس مسئولیت در بسیج،گفت: اصول کار بسیج فرهنگی و خدمات دهی است.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه،حجت‌الاسلام والمسلمین عباس حاجی پور ، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز در جمع مسئولین و شهردار منطقه ده شیراز گفت: امنیت نظام جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت دلسوزانی است که در عرصه های مختلف مشغول فعالیت هستند وهمگان باید احساس وظیفه کنیم.

وی با بیان اینکه نقش و کارکرد بسیج در مجموعه شهرداری باید ملموس باشد، افزود: حضور بسیج که برگرفته از خود کارکنان و مسئولان در هر تشکیلات است باید در عمل قابل مشاهده باشد .

حاجی پور با تأکید بر اینکه بسیج تنها کار نظامی گری ندارد، یادآور شد: امروزه رسالت و اصول بسیج، فرهنگی و خدمات دهی در زمینه های مختلف است و در هر زمان و مکان  که نیاز باشد،حضور می یابد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز تأکید کرد: بسیج در دوران کرونا به میدان آمد و اگر بسیج در زمینه واکسیناسیون حضور نداشت کرونا به این زودی خاتمه پیدا نمی کردو این مجاهدت ها فراموش نشدنی است .

وی تصریح کرد: شرایط کنونی کشورهای مدعی وصاحب نظران در زمینه کرونا با آمار روزانه تلفات، بیانگر وضعیت بد کرونایی در برخی کشورهاست ولی در کشور ما با پیشرفت خوبی که در امر واکسن داخلی انجام شد نتایج آن برای مردم مشخص گردید.

حاجی پور  در پایان  صحبت هایش گفت: راه موفقیت کشور اعتماد به صاحب نظران و متخصصان برای پیشرفت در زمینه های گوناگون است.


انتهای پیام/ف
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: