کد خبر: ۱۵۴۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۳ - ۰۷ تير ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی فارس خبر داد:
سردارحبیبی گفت:این متهم ۲۷۹میلیارد تومان از هموطنان کلاهبرداری کرده است .
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه،سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهم در سایت دیجی ما اقدام به تبلیغ کالا‌ها می‌کرد و در قبال دریافت بیعانه و یا کل مبلغ، کالایی به مشتری تحویل نمی‌داد گفت: این کلاهبردار با  ۶۰۰ شاکی از سراسر کشور  ۲۷۹ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است که پرونده آن در زمان حاضر به صورت ویژه در دست بررسی پلیس فارس است.

وی  در ادامه از دستگیری ۷ باند سارقان حرفه‌ای با ۳۰ نفر سارق که به ۱۳۷ فقره سرقت خودرو، منزل و قطعات خودرو در استان‌های فارس، کهکیلویه و بویر احمد و بوشهر، تهران و مشهد اعتراف کردند اشاره کرد و‌افزود: این متهمان در ۵۸ فقره سرقت قطعات خودرو و۱۱ فقره سرقت خودرو و سرقت از منازل انجام داده اند که در کل ۳۰۷ میلیارد ریال سرقت آن‌ها برآورد شده است.

حبیبی، در زمینه کشف مواد مخدر هم گفت: در همین ماه بیش از ۲ تن مواد مخدر کشف و ۸۱۸ نفر متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: از ابتدای سال تا کنون ۱۱ تن کشفیات مواد مخدر داشتیم و بیش از ۳ هزار نفر دستگیر و ۳۱۹ معتاد متجاهر هم جمع آوری شدند.

سردار حبیبی، در حوزه مبارزه با قاچاق کالا هم با بیان اینکه ۳۳۵ متهم دستگیر شدندگفت: در این رابطه ۲۸۷ خودرو حامل قاچاق کالا توقیف شدند و ۷۹ میلیارد تومان ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده بود.

وی، در رابطه با دستگیری اراذل و اوباش هم گفت این افراد که برهم زننده نظم و امنیت هستنددر راستای مبارزه با آن‌ها در خرداد ماه ۱۵ نفر که ایجاد مزاحمت می‌کردند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی فارس، از کشف ۱۸۷ قبضه سلاح شکاری، ۲۷ تیغه قمه، تعدادی پنجه بکس وچاقو ضامن دار از یک مغازه و همچنین دستگیری متهمی که در سایت دیوار با آگهی فروش گوشی‌های گران قیمت با ۸۰ شاکی و ۵۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری خبر داد.


انتهای پیام/ر
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: