کد خبر: ۱۵۴۷۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - ۰۹ تير ۱۴۰۱
اداره راهنمایی و رانندگی بخش اشکنان با حضور جانشین پلیس راهور کشور فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
به گزارش  سرویس اجتماعی شیرازه، سردار  سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهور کشور در آیین افتتاح اداره راهنمایی و رانندگی بخش اشکنان گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی در همه جای کشور برای حفظ جان مردم و سرمایه‌های مادی و معنوی آن‌ها تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته است و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی با اشاره به جاده های شهرستان لامرد، افزود: بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و شرکت‌های فعال که بار‌های ترانزیتی آن‌ها از راه‌های شهری و روستایی این شهرستان عبور می کند، اگر در قالب مسوولیت‌های اجتماعی به تکلیف خود عمل کنند بسیاری از مشکلات مردم حل خواهد شد.

حسینی  درباره راه اندازی راهنمایی و رانندگی در بخش اشکنان گفت: همت خیران و نیکوکاران اشکنانی و اتحاد و یکپارچگی همه مسوولان در این بخش صحنه بسیار زیبایی را خلق کرد و جشن امروز اشکنانی‌ها در شهرستان لامرد از شیعه و اهل سنت مرهون این وحدت و همدلی است.

سردار حبیبی فرماندهی انتظامی فارس نیز در جمع معتمدان بخش اشکنان از همت و یکدلی مردم و مسوولان در بخش اشکنان و شهرستان لامرد در همراهی با نیرو‌های نظامی و انتظامی تقدیر کرد.

در ادامه سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور کشور با حضور در منزل شهیدان گردون و طلعتی به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/ف
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: