کد خبر: ۱۵۷۸۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۷ - ۰۹ بهمن ۱۴۰۱
یک تیم سرمایه گذاری کشور هند در سفری که به دعوت رسمی دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری فارس به این استان داشت، از فرصت های سرمایه گذاری سه شهرستان لامرد، مُهر و قیر و کارزین بازدید کرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»سید مهدی خادمی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری شامگاه شنبه در این خصوص گفت: این اقدام با هدف بهره گیری از سرمایه‌های خارجی،ورود تکنولوژی روز دنیا در حوزه صنایع فروآلیاژ و راه اندازی صنایع پایین دستی فولاد در استان انجام شد.

خادمی افزود: پیرو انعقاد تفاهم نامه سه جانبه بین منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد، فرمانداری شهرستان لامرد و دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری فارس، این دفتر در نخستین اقدام از تیم سرمایه گذاران هندی فعال در حوزه تولید محصولات فولادی برای سفر به استان فارس دعوت کرد.

خادمی ادامه داد: این تیم سرمایه گذاری علاوه‌بربازدید از منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد، در نشست با تعدادی از فعالان اقتصادی شهرستان قیر و کارزین، در جریان ظرفیت‌های کشاورزی و دامداری این شهرستان نیز قرار گرفت.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری افزود: همچنین تیم سرمایه گذاری کشور هند از مزرعه نمونه کشت و صنعت امید و همچنین گلخانه کاکتوس آپونتیا و پاپایا در شهرستان مُهر نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، استاندار
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: