کد خبر: ۱۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۲ - ۰۶ آذر ۱۳۹۰
خبرگزاری شیرازه به نقل از فارس: مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: سران فتنه در انتخابات آینده به فکر ورود به مجلس هستند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از گلپایگان، حسین شریعتمداری در جلسه شورای اداری گلپایگان اظهار داشت: سران فتنه فسیل‌های زنده هستند و اهداف پلکانی دارند، هدف اصلی موقعی است که چند هدف در طول هم قرار دارند و اگر اهداف در عرض یکدیگر قرار داشته باشد، دیگر پلکانی نیست، آقایان به شدت به دنبال این هستند که نیرو به داخل مجلس بفرستند.
وی به دیگر اهداف پروژه پلکانی سران فتنه اشاره کرد و افزود: ایجاد اختلاف بین اصول گرایان یکی دیگر از اهداف سران فتنه است و به شدت به این امر دامن می‌زنند، نگاه اصلی انتخابات نیست بلکه ایجاد خدشه در الگوی انقلاب اسلامی است چون انقلاب اسلامی به عنوان یک الگو در دنیا مطرح شده است.
مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: اصلاح طلبان در انتخابات شرکت می‌کنند و می‌خواهند انتخابات سالم برگزار شود، درگیری آنها بر سر این است که آیا باید چراغ خاموش در انتخابات شرکت کنیم یا آشکارا و برای آن هم بخش‌هایی تعریف کرده‌اند که اگر آشکارا شرکت کنیم به این معناست که ادعای تقلب در انتخابات را پس گرفته‌ایم و این با تئوری آنها در تضاد است و اگر در انتخابات شرکت نکنیم آشکارا مهر خروج از ساختار نظام را خورده‌ایم و هم اکنون آنان در این گیجی فرو رفته‌اند.
 
*خدا احمدی نژاد را از دست آنها نجات دهد
وی در مورد جریان انحرافی گفت: این جریان در حد و قواره‌ای نیست که بخواهد در برابر نظام بایستد ولی اینکه این جریان از کانون‌های دیگر به بازی گرفته شود، احتمال ضعیفی نیست.
شریعتمداری ادامه داد: خسارت این جریان به این دلیل است که آنها هم وضعیت مالی مناسبی قرار دارند و هم از جایگاه سیاسی برخوردارند ولی با لطف خداوند دست آنها زود برای نظام رو شد، این افراد در جریان انتخابات نیز فعال هستند ولی با وجود شعارهایی که می‌دهند بی‌عقبه هستند و دوران آنها دوران کنونی است، دولت نهم و دهم به جد منشا خدمات زیادی بوده است خدماتی که چند برابر دولت‌های قبلی انجام شده بود.
 
*پرونده کیفرخواست به زودی مطرح می‌شود
وی اظهار داشت: پرونده کیفرخواست اولیه اختلاس بزرگ اقتصادی تهیه شده است و به زودی توسط سخنگوی قوه قضاییه مطرح می‌شود، برخی افراد در این ماجرا قصور کردند و چند نامه هم در این زمینه منتشر شده است.
نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان همچنین در مورد حمله نظامی آمریکا به ایران گفت: امریکا و اسرائیل در موقعیتی نیستند که به ایران حمله کنند چون جنبش وال استریت آمریکا را با چالش جدی مواجه کرده است.
 
*شرایط حساس است ولی بحرانی نیست
وی اظهار داشت: دانشمندان ایرانی در فناوری هسته‌ای، نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادی و موشک‌های بالستیک به دستاوردهای بزرگی دست یافته‌اند و این شرایط رو به شتاب است.
شریعتمداری بیان داشت: ما هم اکنون در خاورمیانه عقبه‌های استراتژیک داریم و کشورهای مانند مصر، لیبی، بحرین از انقلاب ایران الگوبرداری می‌کنند.
وی ادامه داد: سلطه گران در غرب پنبه در گوش مردم می‌گذاشتند که صدایی متوجه نشوند ولی در دنیای شرق پنبه در دهان مردم بود که صدایشان در نیاید و امروز دنیا تشنه اسلام ناب محمدی است.
نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان گفت: جنگ امروز، جنگ افکارها است و به بیان دیگر جنگ نرم در حال وقوع است و این یک قاعده کلی است که کسی که افکار عمومی را در اختیار دارد می‌تواند رفتار عمومی را هم کنترل کند و این مبنای جنگ نرم است، چون انسان‌ها بر اساس فکر و اندیشه‌ای که دارند، عمل می‌کنند.
وی ادامه داد: اوضاع سیاسی اجتماعی و اقتصادی خاورمیانه و غرب دچار تحول شده است و تحولات کنونی به نفع ماست و تاکنون دشمنان تا این اندازه به ضعف دچار نشده بودند.
 
* فتنه سال 88 شبیه جنگ احزاب بود
شریعتمداری افزود: فتنه سال 88 شبیه جنگ احزاب بود که دشمن همه توان و نیروی خود را به میدان آورد، در این جریان تقابل با خود نظام بود، آقایان دروغ می‌گفتند که برای رقابت انتخاباتی به میدان آمده‌اند، ائتلاف آنها نوعی ائتلاف سفید بود، در این نوع ائتلاف هرچه محور ائتلاف پر نقطه‌تر باشد، شعاع آن هم کمتر است.
وی بیان داشت: هرگاه تعدادی از گروه‌های ناهمگن با یکدیگر ائتلاف کردند، نباید به تابلوی ائتلاف اعتماد کرد چون تابلوی ائتلاف نشان دهنده واقعه ائتلاف نیست، باید ببینیم هدف از ائتلاف چیست و از مواضع گروه‌ها مخرج مشترک بگیریم.
این مدیر مسئول تاکید کرد: در فتنه سال 88 تنها یک عده اختلاف سلیقه نداشتند بلکه هدف مقابله با نظام بود که این امر نیز افشا شد.
انتهای پیام/ص

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: