کد خبر: ۵۳۱۸۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۶ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۲
جانشین معاون تعلیم و تربیت بسیج گفت: تداوم جلسات و فعال بودن سرگروه حلقه ها از ملاک های اصلی انتخاب برترین ها بوده است.
به گزارش شیرازه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه فجر تنویر، روز گذشته آیین تجلیل از برگزیدگان شجره طیبه حلقه های صالحین با حضور سردار غیب پرور و فرماندهان نواحی در سالن امام علی(ع) سپاه فجر برگزار شد.

در این مراسم جانشین معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه فجر در مورد نحوه ارزیابی برگزیده شدگان حلقه های صالحین گفت: دو نوع ارزیبابی صورت گرفته است. در ابتدا ارزیابی پرونده ای و در مرحله ی بعد ارزیابی میدانی، که با حضور و سرکشی به شهرستان ها و روستاها از نزدیک جزئیات فعالیت ها رصد کردیم.

وی اضافه کرد: تداوم جلسات و فعال بودن سرگروه حلقه ها از ملاک های  اصلی انتخاب برترین ها بوده است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام رضایی معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه فجر با اشاره به این که نزدیک به دو ماه عملکرد حلقه های صالحین مورد ارزیابی قرار گرفته اند اظهار داشت: از دی ماه سال جاری دبیرخانه و هیئت داورانی شکل گرفت که مستندات را بررسی می کردند و برای هر موضوع بین 6 تا 10 کاندیدا انتخاب می شد و بعد از آن ارزیابی نهایی صورت گرفت.

وی از معرفی نفرات برتر این مراسم به جشنواره کشوری خبر داد.

همچنین در این مراسم از برگزیدگان با اهدا لوح تقدیر شد.

در ادامه اسامی منتخبین در عنوان های مختلف آمده است:

بسیجیان نمونه استان

رتبه اول: مصطفی عباسی    ناحیه مقاومت بسیج لامرد

رتبه دوم: صدیقه صحرا رود    ناحیه مقاومت بسیج نی ریز

رتبه سوم: زینب قنبری        ناحیه مقاومت بسیج کازرون

سرگروههای حلقه صالحین/ کودکان

رتبه اول: اسماعیل صفری    ناحیه مقاومت بسیج اقلید

رتبه دوم: سجاد صباحی     ناحیه مقاومت بسیج فیروز آباد

رتبه سوم: سید حمزه هاشمی ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله

سرگروهای حلقه صالحین/ نوجوانان

رتبه اول: محمد مومنی     ناحیه مقاومت بسیج فسا

رتبه دوم: نجمه کشاورزی  ناحیه مقاومت بسیج کازرون

رتبه سوم: لیلا خدامردی  ناحیه مقاومت بسیج ثار الله


سرگروههای حلقه صالحین/ جوانان

رتبه اول: اله محبی      ناحیه مقاومت بسیج فسا

رتبه دوم: کبری رنجبر    ناحیه مقاومت بسیج خرم بید

رتبه سوم: سمیه بلوچ  ناحیه مقاومت بسیج لارستان

سرگروههای حلقه صالحین/ میانسالان

رتبه اول: زهرا غیاثی      ناحیه مقاومت بسیج اقلید

رتبه دوم: سکینه کریمی ناحیه مقاومت بسیج خرم بید

رتبه سوم: زهرا زارع       ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله شیراز

سرگروههای حلقه صالحین/ پیشکسوتان

رتبه اول: هباد رجبی              ناحیه مقاومت بسیج فیروزآباد

رتبه دوم: طاهره علی حسینی ناحیه مقاومت بسیج ثار الله

رتبه سوم: مسعود زارعی        ناحیه مقاومت بسیج اقلید

سرگروههای حلقه صالحین/ قشر

رتبه اول: حسین آرام      سازمان دانش آموزی

رتبه دوم: مرضیه رزم آرا   ناحیه مقاومت بسیجپاسارگاد

رتبه سوم: محبوبه مریدی ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله شیراز

مربیان حلقه سر گروهها

رتبه اول: منصور جعفری     ناحیه مقاومت بسیج پاسارگاد

رتبه دوم: هاجر بهرامی     ناحیه مقاومت بسیج فیروزآباد

رتبه سوم: زیبا پاک نامه    ناحیه مقاومت بسیج خنج

 فرمانده پایگاه ها

رتبه اول: وحید فروتن                 ناحیه مقاومت بسیج جهرم

رتبه دوم: حمیده زارع                ناحیه مقاومت بسیج مرودشت

رتبه سوم: مرضیه صفی الله        ناحیه مقاومت بسیج کازرون

 مسئولین تعلیم و تربیت حوزه

رتبه اول: سودابه کیانی         ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله

رتبه دوم: فاطمه قاسمی       ناحیه مقاومت بسیج فسا

رتبه سوم: ابوطالب جعفری     ناحیه مقاومت بسیج زرین دشت

فرمانده پایگاه ها

رتبه اول: زهرا اردکانی          ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله

رتبه دوم: سهیلا تقوا طلب     ناحیه مقاومت بسیج فسا

رتبه سوم: اکبر حیدری        ناحیه مقاومت بسیج زرین دشت
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
مسعود گ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
0
0
ببخشید میشه از مسئولین بپرسید وحید فروتن از جهرم فرمانده کدوم پایگاه هست؟؟؟؟؟!!!
حسین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۶
0
0
سلام
الحمدلله که ازآنجاکه مسئولین ناحیه بقیه الله چگونگی روشهای مستندسازی و حضور فعال در جلسات را کاملا واقفند درشیراز همه سپاه مقاومت را باید در ناحیه بقیه الله دانست وگویی درشیراز ناحیه دیگری جز بقیه الله وجود ندارد.
وحید بهمنی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۴
0
0
ما که تلاش خودمونو کردیم که بچه های حلقه که همشون بی بضاعتن بتونن برن سفر به علی بن موسی الرضا که نشد!
انشالله سال آینده.........
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: