کد خبر: ۶۳۹۴۳
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۶ - ۱۶ آذر ۱۳۹۳
مراسم روز دانشجو در شیراز با حضور هادی غفاری یکی از فتنه‌گران افراطی سال 88 برگزار گردید که با اظهارات سخیف وی همراه بود.

به گزارش سرویس سیاسی شیرازه مراسم امسال روز دانشجو سال های پیش متفاوت بود به طوری که به جرات می توان گفت در سایه تدبیر دولت حسن روحانی این روز به روز دولت و روز عرض اندام فتنه گران تبدیل شد!

  رییس جمهور صبح امروز با حضور در جمع دانشجویان با حمله مجدد به مجلس و منتقدان مذاکرات هسته ای سخنرانی کرد و به دلیل برخی تنگ حاضری ها فرصتی به بیان دیدگاه های تشکل های دانشجویی منتقد داده نشد.

این دیدار حواشی پررنگی داشت. از آنجا که عده ای در حمایت از فتنه گران شعار می دادند دانشجویان انقلابی در حضور رییس دولت اعتدال، شعار «موسوی قاتل است محاکمه‌اش واجب است» سر دادند.

حاشیه های روز دانشجو در شهرستان ها دست کمی از وقایع دانشگاه علوم پزشکی تهران نداشت و گویا امروز روز بایکوت منتقدان دولت و عرض اندام جریان فتنه بود. تقریبا سخنرانی اکثر منتقدین دولت در شهرستان ها لغو شد و بالعکس فتنه گران با آسودگی خاطر به دفاع از سران فتنه و توهین به نظام پرداختند. به عنوان مثال، در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی شیراز که با حضور هادی غفاری یکی از فتنه‌گران افراطی سال 88 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید وی در این مراسم در اظهاراتی اقدام به توهین علیه نظام و حمایت از سران فتنه نمود و این موضوع سبب شد تا تعدادی از دانشجویان در اعتراض به سخنرانی وی، ضمن تجمع مقابل استانداری، شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه سر دهند.

اما هادی غفاری کیست؟

هادی غفاری فرزند آیت الله حسین غفاری در سال ۱۳۲۹ در حومه تبریز به دنیا آمد. مادرش دختر آیت الله مقدس تبریزی بود. آیت الله شهید حسین غفاری سال‌ها با رژیم ستمشاهی مبارزه کرد و سرانجام به آرزویش که همان شهادت بود رسید.

وی که  نقطه شروع مبارزات سیاسی خود را 9 سالگی می داند! سال‌هاست به منتقد نظام و یک اصلاح طلب تبدیل شده است. هادی غفاری در مراسم‌های روشنفکران در حسینیه ارشاد شرکت می‌کند و اگرچه دیگر خبرساز و جنجالی نیست، ولی دلبسته جبهه اصلاحات است. هادی غفاری تا آخرین روزهای فوت آیت الله منتظری در درس اخلاق وی شرکت می‌کرد.

ماجرای کارخانه ای که میرحسین موسوی به غفاری هدیه داد...
کارخانه جوراب استارلایت که از جمله کارخانجات بزرگ و سودده در دوران رژیم شاهنشاهی در ایران بود، بعد از پیروزی انقلاب مصادره شد. میرحسین موسوی نخست وزیر وقت پس از این اقدام، آن را به هادی غفاری از دوستان نزدیک خود هدیه کرد تا انشاء الله درآمد آن، صرف ترویج فرهنگ اسلامی شود. این اقدام همان دوران نیز واکنش‌های فراوانی را به وجود آورد. بنیاد فرهنگی الهادی تأسیس و ساختمان عظیم نبش خیابان دماوند (ایستگاه قاسم آباد) از ماحصل اداره این کارخانه احداث و به هادی غفاری تعلق گرفت. هرچند غفاری پس از مدتی، بنای پشت کردن به ارزش‌های اولیه انقلاب و پیش گرفتن مشی ضدانقلاب داشت اما هرچه بود، حاضر به واگذاری جوراب آسیا به فرد دیگری نبود تا اینکه بر اثر سوء مدیریت وی و نزدیکانش، بالاخره این کارخانه بزرگ رو به زیان دهی نهاد و مدیران غیرمتخصص آن نیز تصمیم به پاک کردن صورت مسئله برای حل مشکلات گرفتند.

توهین به نمایندگان مجلس
وی در جریان انتخابات مجلس هشتم با اشاره به سوابق مبارزاتی خود به تحقیر و تخریب دیگران پرداخته و می‌گوید: سوابق انقلابی که جای خود دارد. من با تکبر میگویم این‌ها در سوابق انقلابی انگشت کوچک من هم نمی‌شوند. ما از بس متواضعانه صحبت کردیم که برخی فکر کردند علی آباد هم شهری است!

کشف سلاح وینچستر 2008 متعلق به هادی غفاری!

بهمن ماه سال ۸۸ سایت‌ها و روزنامه‌ها از کشف انبار سلاح و مهمات در مسجد هادی غفاری خبر دادند. در پی انتشار خبری مبنی بر احتکار برخی اقلام و مایحتاج غذایی مثل برنج در مسجد الهادی، تیم بازرسی وزارت بازرگانی به تحقیق و تفحص پرداخت که مشخص شد برنج کشف شده مربوط به هادی غفاری امام جماعت مسجد مذکور است.
در این بازرسی همچنین ماموران به یک انبار مشکوک شدند که در نهایت تعداد ۵۷ قبضه سلاح کمری، ۹۸ قبضه کلاشینکف و مقدار زیادی فشنگ و از همه مهمتر اسلحه وینچستر مدل2008 ساخت یک کارخانه صهیونیست ی بوده که ارزش تقریبی ان 100میلیون تومان می باشد کشف شد.

اهانت هادی غفاری در فتنه 88 به رهبر معظم انقلاب

هادی غفاری که متاسفانه ملبس به لباس مقدس روحانی است، با اظهاراتی سخیف در فتنه 88 نظام و رهبر معظم انقلاب را در مزان اتهام قرار داده و سوژه بیگانگان فرصت طلب برای بهره برداری های مغرضانه شده بود.

هادی غفاری، رئیس موسسه الهادی که از حامیان کورکورانه و سرسخت مهدی کروبی است، در مراسمی که خود شیخ مهدی کروبی نیز حضور داشت، اقدام به هتاکی علیه رهبر انقلاب کرد.

وی در اظهارات مضحک مدعی شد که پیروزی دکتر احمدی نژاد در انتخابات باعث تخریب جایگاه روحانیت و رهبری شده است.

غفاری در این مراسم خطاب به کروبی میگوید: جناب آقای کروبی، من مسئول حرفهای خودم، خودم هستم. از همین جا هم حاضر هستم هر سلولی بروم. من بدنم با سلول آشناست.

جالب آنکه در این مراسم کذایی کروبی و اطرافیان نه تنها هیچ اعتراضی به غفاری نکردند بلکه با سکوت مهر تاییدی بر اظهارات سخیف وی زده اند.

گفتنی است این اظهارات موهن به طرز وسیعی از طریق اطرافیان غفاری و کروبی در کشور منتشر شده و ضرباتی جبران ناپذیر بر پیکره نظام اسلامی وارد کرد.

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۲۲
غیر قابل انتشار: ۲
حسن
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
12
16
سلام
وقتی اینان را ببینی تنها به یاد زبیریان می افتی و بس!
قشقایی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
2
8
نگفتین توهین دوباره اش چی بوده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
1
10
اینهمه اسلحه بعدش هم ایتظور ازاد ازاد میگردد
اردکانی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
0
0
چرا باید بعد از کشف اون همه سلاح ، احتکار ، فتنه گری و ... آزاد می موند و الان هم با این پرونده چرک آلود و نکبت بار بهش اجازه داده میشد سخنرانی کنه ؟
چرا باید بچه های ارزشی اجازه میدادن بالای سن بره و رشته کلام باز کنه ؟ گیرم که مجوز داشت ... به خدا اگه چنین سخنرانی واسه سپیدان دعوت میشد ، نرسیده به میدون اول شهر ، مجبور به برگشت میشد
پاسخ ها
شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
چون روحانیه دیگه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
2
0
همین بی احتیاطی ها (آزاد بودن این خائن) به ایران ضربه می زند
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۴
0
0
مرتیکه اوباش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴
0
0
واقعا ادم مىمونه چى بگه از اون پدر که اسوه شجاعت اىمان ومقاومته اىن پسر?
حسین
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
0
0
هروجدان بیدار میداند انتخاب احمدی نژاد باعث تخریب جایگاه رهبری شد این اظهارات کجایش مضحک است؟ اگر جایگاه رهبری را تخریب نکرده بود چرا رهبری ایشان را از ورود به انتخابات 96 منع کردند آیا آنان که این اظهارات را مضحک میدانند مضحکتر ازخودشان هست؟ کسی که با رهبر قهر میکند و8روز از حضور درهیات دولت خود داری میکند مضحک نیست؟ آیا جایگاه رهبری را تخریب نکرده؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
0
0
وقتی دین با سیاست عجین میشه همینه دیگه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: