کد خبر: ۶۶۰۹۰
تعداد نظرات: ۱۰۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۳ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۳
اسناد تکان دهنده از فسادِ پهلوی ها
در یکی از اسناد خیلی محرمانه به جا مانده از ساواک علت جدایی همسر هویدا از وی را لواط هویدا با یک پسر بچه اعلام می کند.
به گزارش شیــرازه، رویدادها و حوادثی که در گذر زمان رخ می دهد و پس از چندی به مسئله ای به نام «تاریخ» تبدیل می شود، اگر همراه با روشنگری وبازکاوی هوشمندانه نباشد، گردی به نام «تحریف» بر تارک تاریخ می نشاند که نه تاریخ که «شبح تاریخ» نام دارد و در واقع «دستکاری در تاریخ» و «قلب حقیقت به نفع واقعیت!» خواهد بود.

رجانیوز نوشت: اگر چه فساد و تباهی رژیم پهلوی بر کسی پوشیده نیست اما سالهاست مخالفین مردم و نظام سعی در تحریف تاریخ و فراموشی حافظه تاریخی ملت به نفع خود را دارند.

در همین راستا مقام معظم رهبری در 17 دی 1393 فرمودند: «آنها می خواهند حقایق انقلاب تحریف بشود، به دست فراموشى سپرده بشود؛ پول خرج میکنند، کار دارند میکنند. کسى که آشنا باشد، آگاه باشد با دنیاى کتاب و مطبوعات و مقاله می بیند که دشمنان چه‌کار دارند می کنند؛ امروز اینها سعى می کنند چهره‌ى خاندان خبیث و منحوس پهلوى را - رژیم فاسد و وابسته و خبیث و ظالم که کشور ما را سالهاى متمادى به عقب انداختند و ملّت ایران را آن‌جور دچار مشکلات عظیم کردند - بَزک کنند، آرایش کنند امروز سعى مى‌شود [توسّط ]همان جبهه‌ى مقابل نظام اسلامى. پشتیبانها همان کسانى هستند که با اصل انقلاب مخالف بودند، با مردمى که انقلاب کردند مخالف بودند، با وفادارى این مردم به انقلاب بشدّت مخالفند. تا کنون موفّق نشدند؛ امید بسته بودند بلکه بتوانند نسل دوّم و سوّم انقلاب را روى‌گردان کنند، نتوانستند. نسل سوم انقلاب را نتوانستند از انقلاب روى گردان کنند.»
 
سلسله گزارش های «بزک نشدنی» ضمن بازخوانی اسناد فساد گسترده خاندان پهلوی و دربار شاهنشاهی در عرصه های مختلف، تنها بخشی از جنایات و مفاسد این رژیم در موضوعات مختلف از جمله فساد مالی، فساد جنسی،  وادادگی به غرب، فسادهای سیاسی درون حاکمیت، شرط بندی و قمار، اعتیاد و قاچاق مواد مخدر، تاثیر بهائیت بر رژیم پهلوی و نقش پر رنگ رژیم صهیونیستی بر پهلوی ها را بازخوانی می کند.
 
در این گزارش ها از اسناد بجا مانده از ساواک، دربار شاهنشاهی، نخست وزیری شاهنشاهی و دیگر سازمان های رسمی نظام شاهنشاهی آن زمان استفاده گردد تا کمترین شبهه و اشکالی نسبت به روایات تاریخی مورد اشاره وارد نباشد.
 
در ادامه اسناد و روایات تاریخی مرتبط با گوشه ای از فساد جنسی شاه و دربار را مشاهده می فرمایید:
  
نمونه هایی از فساد جنسی محمدرضا پهلوی
 
فساد جنسی بعنوان یک آفت، دامن گیر بسیاری از پادشاهان ایرانی بوده است و این معضل در رژیم پهلوی به اوج خود می رسد زیرا برخلاف پادشاهان قبلی ایران که فساد جنسی شان در حرام سراها محدود می گشت دولتمردان پهلوی علاوه بر فساد شخصی، گسترش فساد را نیز دنبال می کردند.
 
اسدالله علم در خاطرات خود در جلد ششم کتاب گفتگوی من با شاه، می نویسد که از وظایف در مقام وزیر دربار ایران (به مدت 11 سال) فراهم کردن مقدمات گردش روزانه شاه و به عبارتی بهتر شکار کردن دختران ایرانی و فرنگی برای بهره جویی جنسی شاه از آنان بوده است:
 

ماجرای دختر سوئدی!
  
«یکی از لطايف درباره یک فاحشه سوئدی است که چغاله خورده است و قی و ... گرفته و قرار است شاه یک هفته خود را در کیش با او صرف کند، اما از بداقبالی مشکلی برای دختر پیش آمده است که اگر شاه به کیش برود تنها وقت را تلف خواهد کرد! مدتی شاهنشاه راه رفتند و فکر کردند که چه کنیم؟ کس دیگری هم بفرستیم یا اصولا نرویم؟» (ص 48)
 

دختر انگلیسی مطلوب بود، دختر آلمانی بسیار خوب بود، با دختر ایرانی هم خوش گذشت!
 
*در شیراز به استراحت گذشت و شاهنشاه هم تنها نبودند (ص 86 و 87). من امشب در اصفهان تنها هستم ولی شاهنشاه تنها نیستند (ص 91). به جای آن که به دفترم بروم، به دیدن یک دختر انگلیسی رفتم که از هر جهت بسیار مطلوب بود (ص 92). بعد یک دختر آلمانی را دیدم که بسیار خوب بود (ص 116). بعد از ظهر هم یک دختر خانم ایرانی دیدم و خوش گذشت (ص 119). بعد از ظهر تمام کار کردم فقط یک ساعتی با یک دختر خانم ایرانی گذراندم (ص 138)
 
همجنس بازی محمد رضا پهلوی در نیویورک
 
این موارد صرفا بخش کوچکی از خاطرات علم را در خصوص فسادهای جنسی محمدرضا پهلوی در بر می گیرد. در یکی از اسناد به جا مانده از ساواک در خصوص فساد جنسی شاه در سفرش به نیویورک به همجنس بازی شاه اشاره شده و آمده است:
 
«در بهمن ماه 1347 مجله امید ایران عكسی از راهروهای زیرزمینی نیویورك كه در آنجا رجال با یكدیگر رابطه جنسی دارند انداخته كه در میان این رجال، عكس شاه نیز می‌باشد.»
 

 
 
رابطه با گیلدا چطور به قتل وی منجر شد؟
 
داستان رابطه نامشروع شاه و گیلدا و در نهایت قتل وی از رویدادهای تلخ در انحرافات جنسی محمدرضا پهلوی بوده است.
 
داستان شاه و گیلدا حکایت دختری دبیرستانی است که به خاطر قدرت‌طلبی و جاه‌طلبی پدر طعمه محمدرضا پهلوی می‌شود و یکی از پر حادثه‌ترین داستان‌های هزار و یک شب دربار پهلوی را رقم می‌زند.
 
شاه گیلدا را به خاطر رنگ موهایش که طلایی رنگ بود، طلا صدا می‌زد و این دختر با نام طلا هم در تاریخ ایران شناخته می‌شود.
 
در بخشی از اسناد به جامانده از اداره کل اطلاعات و مطبوعات دربار شاهنشاهی در خصوص قتل گیلدا توسط ساواک به امر شاه آمده است:
 
«آیا شاه پس از ترک معشوقه خود چون وجود او را خطرناک تشخیص داد اقدام به نابودی او نمود؟ آیا این یک هنر جدید ساواک بود؟ ویلای مزبور در محاصره پلیس بود ولی افراد کنجکاو علیرغم هر چیز اطراف خانه را بررسی می کردند. کسانی که جنازه را دیده اند می گویند با لباس شب نبوده بلکه لباس تابستانی به تن داشته است. گیلدا در عین حال هیچگونه نامه ای از خود بجا نگذاشته و اسراش را با خود به گور برده بود.
 
شاید اگر گیلدا نمی مرد و در ویلای مزبور به زندگی خود ادامه می داد عشق شاه را نیز فراموش می کرد ولی مرگ اسرار آمیز زن جوان کارها را زیر رو کرد. اکنون کلیه جهانیان ادعا می کنند شاه بوسیله ساواک دست خود را به خون آلوده است. گفته می شود بدنبال اعتراض علیا حضرت شهبانو شاه معشوقه خود را رها کرده است. ادعا می شود اقدام گیلدا در مورد خرید لباس هایی نظیر لباس های شهبانو در پاریس فرمان مرگ او را امضاء کرده است. در عین حال بعضی ها عقیده دارند انتقال مرکز ساواک به پاریس با مرگ گیلدا بی ارتباط نیست.
 
در این بین ادعای یکی از همسایگان گیلدا احتمال آن را که ساواک در مرگ او دست داشته قوت می بخشد. نامبرده ادعا نموده دو هفته قبل دو نفر سیاهپوش که کیفی در دست داشته اند به ویلا آمده و اطراف آنرا بررسی کرده اند. ضمناً نامبرده می گوید دیده است که آن دو نفر از در عقب وارد ویلا شده است. اکنون در کاخ گلستان یک سکوت عمیق حکفرماست. هم شاه و هم علیا حضرت شهبانو در این مورد سکوت اختیار کرده اند.»
 
 
نمونه هایی از فساد جنسی اشرف پهلوی
 
اسدالله علم در کتاب خاطرات خود در خصوص اشرف پهلوی می نویسد: «تیمسار "م" در جلسه ای با وزیر دارایی، مخارج مداواهای خاص افسران ارتش اعزامی به خارج را در مقایسه با هزینه های فسق و فجور اشرف، مثل قطره ای در برابر اقیانوس می داند.»
 

تصاویر رابطه اشرف با یک فرانسوی چگونه منجر به دریافت اخاذی وی از اشرف شد؟
 
از اسناد خیلی محرمانه به جا مانده از ساواک در خصوص یکی از روابط نامشروع اشرف در خارج از کشور چنین آمده است: «والا حضرت شاهدخت اشرف پهلوی در فرانسه دوست پسری داشته که هنگام معاشرت های جنسی با والا حضرت عکس هایی از ایشان تهیه و چون این شخص از عناصر خرابکار بوده و تعدادی اسلاید تهیه و ضمن ارسال آن به دربار شاهنشاهی مقادیر زیادی پول از شاهنشاه آریا مهر اخاذی نموده است.»
 
 
 

وقتی پالانچیان زیر بار درخواست اشرف نمی رود و اشرف هواپیمایش را منفجر می کند!
 
در یکی دیگر از اسناد به جا مانده از ساواک، در خصوص مرگ مهندس لئون پالانچيان در اثر سقوط هواپیما و نقش اشرف در این مرگ، واقعیت بسیار تلخی افشا می شود:
 
«خانم سيما صارمي در مجلسي كه با حضور دوستان خود در هفته گذشته در منزل خود تشكيل داده كاملاً خصوصي اظهار داشته كه مرگ عبدالمجيد بختيار نماينده مجلس و مهندس پالانچيان بر اثر سقوط هواپيما در دريا به دستور والاحضرت اشرف صورت گرفته است، چون والاحضرت اشرف به مهندس پالانچيان علاقه داشته ولي مهندس پالانچيان حاضر نبوده كه خواسته‌هاي نامبرده را قبول كند بنابراين مقداري مواد منفجره زير صندلي‌هاي هواپيماي شخصي وي مي‌گذارند و آنها سقوط مي‌كنند. اين موضوع وقتي اجساد آنها را يافتند معلوم مي‌شود كه از كمر به پايين سوخته‌اند، سيما صارمي اضافه مي‌كند كه اين سقوط در آمريكا مانند توپ صدا كرده است و همه مي‌دانند كه پاي والاحضرت اشرف در ميان است.»
 
وقتی همسر هویدا آقای نخست وزیر را در حال لواط با یک پسربچه می بیند!
 
در یکی از اسناد خیلی محرمانه به جا مانده از ساواک علت جدایی همسر هویدا از وی را لواط هویدا با یک پسر بچه اعلام می کند.
 
در این سند آمده است: «در هفته گذشته حاج کریم سعیدی عضو فراکسیون پارلمانی حزب مردم در یک صحبت خصوصی درباره علت جدائی آقای نخست وزیر و همسرش اطهار داشت در مسافرتی که نخست وزیر باتفاق همسرش به شاهرود رفته بود در آنجا با زن با نفوذی بنام لقاء الدوله که فامیل هویدا نیز هست ملاقات و به انجام امور سلطنتی می پردازد.
 
پس از ورود و اتمام تشریفات دولتی هویدا به خانم لیلا می گوید تو در منزل لقاء الدوله بمان چون من باید با مقامات محلی ملاقات کنم و شام را نزد آنها باشم موقع خوابیدن نزد شما خواهم آمد. پاسی از شب گذشته از آمدن آقای هویدا خبری نمی شود و خانم هویدا به بهانه گردش در شهر از خانه لقاء الدوله خارج و به خانه فرماندار شاهرود می رود. چون مامورین گارد او را می شناخته اند طبعاً مانع نمی شوند و خانم هویدا سر زده وارد اطاقی که نخست وزیر در آنجا استراحت می کرده است می شود ولی با کمال تعجب مشاهده می کند که هویدا با یک پسر بچه که از قرار معلوم بوسیله فرماندار برای او آورده شده مشغول لواط می باشد. مشاهده این منظره باعث ناراحتی شدیدی برای خانم هویدا می شود و بلافاصله منزل را ترک و در تهران از هویدا تقاصای طلاق می کند.»
 
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۱۰۳
در انتظار بررسی: ۶۳۲
غیر قابل انتشار: ۸۰
زهره آریایی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
75
23
خاک بر سر اونهایی که امروز میگن کاش انقلاب نکرده بودیم

لیاقت اونها همین حاکمان فاسدی است که فحشا و فساد خوراکشان بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
امروز ضمن شکر خداوند متعال باید تلاش کنیم مظاهر باقی مانده از فساد رو در کشور رفع کنیم تا شاید زمینه ظهور امام عصر فراهم شود.
پارس کبیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
خاک بر سر تو الان صد برابر بدتر است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
زمان شاه کشورهای مدعی قدرت جلوی ما سرخم میکردن... . . . . . . . الکی مثلا مانمی دونیم شاه مملکت برای عزل ونصب یه وزیر میرفت از کاخ سفید اجازه میگرفت...! آقا چقدر تو این حکومت دزدی میشه . . . . . . . . . الکی مثلا من نمیدونم شاه وقتی رفت ۲۷۰چمدون جواهرات دزدید و برد! آقا چقدر تو مملکت اعتیاد زیاده . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم اشرف پهلوی تریاکو وارد ایران کرد و اونو کوپنی میفرخت و برای فروش بیشتر سوخته تریاکو میخرید! آقا چقدر تو مملکت فاحشه زیاده . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم اولین گروه های فحشا رو شمس پهلوی تشکیل داد و اونا را برای تربیت فاحشه آموزش میداد! زمان شاه احتراممون تو دنیا بیشتر بود . . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم شاه کاپیتولاسیون رو تصویب کرد که بر اساس اون احترام سگ امریکایی از شاه ایران بیشتر بود! چرا اینجا اینقدر فضا امنیتیه. . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم زندانهای ساواک با آموزش موساد مخوف ترین زندانهای خاور میانه بودن! حکومت پهلوی مقتدر ترین حکومت خاور میانه بود . . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم پهلوی سال 49 بفرمان انگلیس بحرین رو از ایران جدا کرد!
نانسی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
47
11
به خدا این مملکت مدیون شهداست

اگر یک نگاه به دور و برمون توی منطقه خاورمیانه بندازیم می فهمیم ثمره خون شهیدان و مجاهدت های امام رو

همه جا قتل و خون ریزی و کشت و کشتاره جز در این گربه ملوس
جواد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۳
11
38
آیا ریختن آبروی مردم در اسلام نهی نشده؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
آبروی مومن نه فاسق.
اگر اینطوری بود خدا جریان های نفاق و داستان قوم لوط و بقیه رو تو کتابی که برای همه بشر فرستاده نقل نمی کرد.
این تذکرات و یادآوری و نشان دادن چهره واقعی افراد فاسد و فاسق برای عبرت گرفتن خوب است جواد جان!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
6
33
عجب ازادي بوده كه مجله اميد ايران يك چنين عكسي را منتشر كرده است!!!
پاسخ ها
سمیرا از جهرم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
امید ایران در فرانسه چاپ می شده بیچاره
توی ایران اینقدر آزادی بوده که دختران شیرازی رو می بردن برای سگهای افسران آمریکایی!
متوجه ای
اگر دنبال این آزادی ها هستی از خانواده ات شروع کن
داعش و جهاد نکاح جای خوبیه!
درپاسخ جهرم
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
من کاری به درست وغلطی این بحث ندارم بحث من سر ادبیات امثال شماست مخصوصا تو که هم از رفتن دخترهای شیرازپیش افسرها خبرداری هم از جهاد نکاح توسوریه ظاهرا استاد این مسائل هستید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۴
27
11
اولا آقا جواد کدام آبرو؟؟؟ !!!!
مگه شاه و خانواده کثيفش چيزي به اسم آبرو در زندگيشان بود؟؟؟؟؟؟؟ واقعا که؟
ان شاء الله به غضب دائمي خداوند و به نفرين رسول الله تا قيامت گرفتار شن
خدا از سرشون نگذره حيوانات کثيف - وحشي - لجن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
5
40
مرد باش نظرمو بذار
بالاخره یک روزم تاریخ از این نظام خواهد نوشت
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
اول تو بگو انقلابی هستی ؟ یا نه؟
یعنی دوستدار انقلاب هستی؟
اگه هستی همه جا فساد بوده و حالا هم هست
جمعیت ایران 30 میلیون نفر بودقبل از انقلاب
حالا 77 میلیون نفر با این همه ضد انقلاب و دشمن داخلی و خارجی
داعش ، و طالبان ، النصره، جند الشیطان ، گروهک های داخلی و خارجی ، روزنامه هایداخلی و خارجی و هزاران کوفت و مرض و دشمن
خب خودت کلاهتو قاضی کن راستی اگه تو 3 نفر دشمن قداره بند داشته باشی چیکار میکنی اونهم همه مثل مار هفت خط ؟
ببین اونا با دین و مذهب این کشور مشکل دارن.
اگه مثل زمان شاه همه بی خیال باشیم امریکا به جای لجاجت کردن با ما صد تا راکتور هسته ای توی کشورمان درست میکنه
ولی ما 1000 تا راکتور هسته ای اونا رو نمیخایم
عزت و سربلندی مثل امام حسین میخایم
فردای قیامت جواب امام حسین و خون شهدای کربلا رو چی بدیم؟
بگیم ما فقط رفاه خواستیم؟
دخترها به جای اینکه برن دنبال دین و دیانت ، توی وایبر و چت و بی دینی هستن خودشان دنبال هرزه گری هستن
پدر ومادرها هم کاری به کار اونا ندارن
این مشکل دولته؟
جواب بده لطفا"
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
4
14
امیدوارم ما ها که می نشنیم و اعمال همه را انالیز میکنیم .انقدر به اعمال و کرده های خودمون مطمین باشیم . که اگر روزی پرده ها کنار رفت /دو دست بر سر خودمان نکوبیم /ببینیم در مقابل پول و قدرت ما چقدر خوداریم/خدا به راه راست هدایتمان کند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
1
19
فقط خداهمه چیزومیدونه زودقضاوت نکنیم
پارس کبیر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
2
21
بی شرمی هم حدی دارد.خیلی مسائل برای مردم روشن شده است. میدانم که به علت ازادی بیان چاپ نمی کنی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
2
21
اصل اين مدارك زير سئواله براي چي يك واقعه بر ضد نظام شاهنشاهي در آن تاريخ بايد ثبت شود؟ تمام اينها در وغهاييه كه كساني مثل معتضد كثيف الان دارن با پول گرفتن از خودشون در ميارند
پاسخ ها
زورو
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
نکنه اونکه توی عکس با شاه بوده تویی که بهت برخورده
خب چقدر تعصب آدم ر بدبخت می کنه
اینها عکس اسناد ساواک رو هم گذاشتن باز هم یه عده مثل تو ان قلت می آرن
افراسیابی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
20
5
برادران شکرخدارابجابیاربم مارهبرپاک وآزاده ای داریم
آیندگان ازرهبرکنونی ماحتماحسرت میخورند
تاریخ هم گواهی خواهددادخدانگهدارش باشه
نیکونوری
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
24
3
جوانان عزیز افراد زیر 50 سال از زمان شاه چیزی به یاد ندارند چو ن سن آنها کم بودد پهلوی ها 57 سال حکومت کردند در زمان شاه توسعه و پیشرفت چشمگیری وجودنداشت در زمان شاه مثلاً اکثر مردم بی سواد بودند فقر فرهنگی و اخلاقی داشتند آموزش در این زمینه وجود نداشت توسعه هم وجود نداشت اکثر خانه های مردم که در سطح فقر بودند آشپزخانه نبود حمام در منزل نبود از حمام عمومی استفاده می‌کردند آشپزخانه زیر پله منزل و بدون کابینت و لوله کشی بود اکثراً تلویزیون حتی سیاه و سفید نداشتند در صورتی که ثروتمندان و درباریان در آن زمان حتی رنگی آن را داشتند اکثر مردم یخچال حتی نداشتند بزرگراه کم بود مترو نبود فرهنگ سراها و خانه فرهنگ بعد از انقلاب ساخته شد سدها توسعه کشاورزی فن آوری نانو , هوافضا, هسته ای و زیست دارویی , سلول‌ها بنیادی یا دانش بنیان فعالیت های علمی و غیره وجود نداشت استخر در بالای شهر بود و مختلط بود در پایین شهر استخرهای غیر بهداشتی و مخصوص آقایان بود گاز لوله کشی نداشتیم همه مردم تلفن ثابت منزل نداشتند در روستاها حمام دوش نداشت خزینه بود آب و برق نداشت تلفن نداشت خانه بهداشت نداشت خیلی از روستاها صعب العبور بود راه سازی نداشت مدرسة راهنمایی نبود شما تحقیق کنید و تاریخ توسعه ایران را در قبل انقلاب و بعد از انقلاب در صورتی که اگر فشار از طرف آمریکا و کشورهای زورگو نبود پیشرفت مملکت ما بیشتر از این بود 8 سال جنگ داشتیم بعد از آن سازندگی شروع شد و الان تحریم می کنند تا ما پیشرفت نداشته باشیم ما داریم پیشرفت می کنیم اگر همه مردم همکاری کنند ما ماهواره ساختیم موشک ساختیم خیلی کارها کردیم که در زمان شاه اجازه نداشتیم داشته باشیم و بسازیم عزیزان دوست دارید به شما بگویند عقب افتاده خنگ یا کلماتی از این قبیل به شما بچسبانند در صورتی که خودشان نمی گذارندما پیشرفت کنیم تحریم جنگ نرم فساد فیلم های ماهوارهای و و و و خودتان بهتر می دانید اینها ترمز پیشرفت مملکت ما می شود خودتان تحقیق کنید بعد قضاوت کنید.
رسا
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
7
1
اینقدر فساد را افشا نکنید
amir
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵
2
29
هوووووی یواش اینقدر تند نرو
انگار بعضی ها حقشونه که روز به روز حتی توی نفس کشیدن هم محدود بشن و ذلیل و پست باشن و مثل حیوووون باهاشون رفتار بشه
برو برسی کن توی زمان اون شاهی که شما لعنتش میکنید مثلا یک عدد کبریت در تهران 1ریال بوده همزمان در یک روستای دور افتاده همون کبریت 1 ریال بوده......
بدبخت الان برو سر خیابون محلتون برو در دوتا مغازه قیمت چند عدد جنس رو بگیر ببین چخبره........
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اي مزدور ........خوب بيرون از كشور پناه گرفتي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
زمان شاه کشورهای مدعی قدرت جلوی ما سرخم میکردن... . . . . . . . الکی مثلا مانمی دونیم شاه مملکت برای عزل ونصب یه وزیر میرفت از کاخ سفید اجازه میگرفت...! آقا چقدر تو این حکومت دزدی میشه . . . . . . . . . الکی مثلا من نمیدونم شاه وقتی رفت ۲۷۰چمدون جواهرات دزدید و برد! آقا چقدر تو مملکت اعتیاد زیاده . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم اشرف پهلوی تریاکو وارد ایران کرد و اونو کوپنی میفرخت و برای فروش بیشتر سوخته تریاکو میخرید! آقا چقدر تو مملکت فاحشه زیاده . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم اولین گروه های فحشا رو شمس پهلوی تشکیل داد و اونا را برای تربیت فاحشه آموزش میداد! زمان شاه احتراممون تو دنیا بیشتر بود . . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم شاه کاپیتولاسیون رو تصویب کرد که بر اساس اون احترام سگ امریکایی از شاه ایران بیشتر بود! چرا اینجا اینقدر فضا امنیتیه. . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم زندانهای ساواک با آموزش موساد مخوف ترین زندانهای خاور میانه بودن! حکومت پهلوی مقتدر ترین حکومت خاور میانه بود . . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم پهلوی سال 49 بفرمان انگلیس بحرین رو از ایران جدا کرد!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
2
18
نگاهی به اوضاع امنیتی واقتصادی قبل از پهلوی بیندازید و بعد قضاوت کنید
زهرا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
25
9
اي بدبخت خود فروخته.خدا شاه و طرفداراشو لعنت كنه...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
1
2
مورد هويدا دام ثابتي براى هويدا در شاهرود بود. ترور گيلدا هم براى تحت فشار قراردادن شاه توسط ساواك بودو.... بايد موضوعات تاريخي درست مورد واكاوي قرار گيرد. تا عبرت و درس تاريخي باشد، نه صرفاً اشاعه فحشا
انس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
2
3
سلام چه خبره؟
از خودتون خبر دارین؟
amir
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
12
3
آقای ایکس متفاوت بودن قیمت جنس چه ربطی به جمهوری اسلامی داره!به عدالت حامیانی مثل شمای دین فروشان دارد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۶
2
0
خوب اون مغازه دارها هم ا دمای مثل جنابعالی هستن که ازادی جوردیگه ای معنی میکنن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
1
7
چيزي كه عيان است...
همه بايددرست بشيم تامملكت درست بشه
منطق
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
2
21
پس کو این عکس ، اینا همش ساختگ
ی ...مدرک ساختن بر علیه کسی که دیگه زنده نیست تا از خودش دفاع کنه که کاری نداره حالا شما همینطور ردیف کن شاه فلان و بهمان ....بوده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
زمان شاه کشورهای مدعی قدرت جلوی ما سرخم میکردن... . . . . . . . الکی مثلا مانمی دونیم شاه مملکت برای عزل ونصب یه وزیر میرفت از کاخ سفید اجازه میگرفت...! آقا چقدر تو این حکومت دزدی میشه . . . . . . . . . الکی مثلا من نمیدونم شاه وقتی رفت ۲۷۰چمدون جواهرات دزدید و برد! آقا چقدر تو مملکت اعتیاد زیاده . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم اشرف پهلوی تریاکو وارد ایران کرد و اونو کوپنی میفرخت و برای فروش بیشتر سوخته تریاکو میخرید! آقا چقدر تو مملکت فاحشه زیاده . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم اولین گروه های فحشا رو شمس پهلوی تشکیل داد و اونا را برای تربیت فاحشه آموزش میداد! زمان شاه احتراممون تو دنیا بیشتر بود . . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم شاه کاپیتولاسیون رو تصویب کرد که بر اساس اون احترام سگ امریکایی از شاه ایران بیشتر بود! چرا اینجا اینقدر فضا امنیتیه. . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم زندانهای ساواک با آموزش موساد مخوف ترین زندانهای خاور میانه بودن! حکومت پهلوی مقتدر ترین حکومت خاور میانه بود . . . . . . . الکی مثلا ما نمیدونیم پهلوی سال 49 بفرمان انگلیس بحرین رو از ایران جدا کرد!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
2
30
الکی پشت سر مرده حرف در نیارید.. پادشاه یه مملکت چه کمبودی میتونه داشته باشه که بره الواطی کنه؟؟ تهمت نزنید بی شرفها اون دستش از دنیا کوتاهه دارین این حرفهارو میزنین.. اسمتونم گذاشتین مسلمان
ریزبین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
0
3
رژیم ها وحکومت ها در جو امع بشری شکل می گیرند و بواسطه پیشرفت علم وافزایش جمعیت تغییراتی خواسته یا ناخواسته در رفاه وتوسعه یک کشور بوجود می اید 0وضعیت ایران راقبل از سلسله پهلوی و بعداز سلسله پهلوی مقایسه کنید نیز این پیشرفت ها نیز چشمگیر بوده است 0 هرچند فساد اخلاقی ویژگی جداناپذیر سلطنت ها وحکومت های دیکتاتوری وسایر حکومت های الحادی است 0
مجید محاوی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
1
7
برادرانم بهم دیگر توهین نکنید خوب بود بد بود حسابش با خدای متعال بعد گیر ندیم این اینتوره اون انتوره بیاید دست دردست هم بدیم به مهر کشور را اباد کنیم. هرکس دنبال عیب دیگران است خودش را نمی بیند .پس نگزاریم ایندگان اینتوری قضاوت کنن باید کار کرد کار کار .....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
1
4
ای کاش نظرات مثبت ومنفی داشتن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۹
13
3
جمهوری اسلامی ببین جه امنیتی تو کشور بربا ساخته
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۴
3
5
یکی نیست که به این آدمهایی که مخالف پخش این خاطراتن؛بگه که بابا ایناخودشون تو کتابای خاطراتشون اینا رو نوشتن.اگه براشون مهم بود که نمی نوشتن که تازه ما بیایم سر اینا دعوا کنیم.
امیر
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
13
2
خدا خود ش گفته هر کس از ظالمی دفاع کند روز قیامت با اون ظا لم محشو ر ش میکند قابل توجه اونایی که سنگ شاه ظالم و به سینه میزنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
18
5
خدالعنت کندپهلوی را
کسری
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
19
4
شاه خر کیه بابا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۲
2
15
شما هم برید هر کار شخصی دوست دارید بکنید ولی جلوی اینهمه فساد رشوخواری ریا دزدی فحشا قتل و بزه کاری بگیرید هرکی بگه نیست باید به پزشگ ماجعه کنه چون هم کور هم کره هم گنگه
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۲
4
9
در فساد جنسی شاه با دختران زیبارو شکی نیست.اما اون بی ناموس مادر به خطایی که ادعا کرده بود شاه همجنسبازه یه حرومزاده بیشتر نبوده.خدا لعنت کن اشخاصی رو که به راحتی تهمت میزنن.هر چرندی رو نباید باور کرد.یا حق
سهراب ازبرازجان
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۳
22
1
باسلام و عرض ادب خدمت دوستان اول عرض کنم من ۳۰سال بیشتر ندارم مدرک تحصیلمم ی فوق دیپلم ناقص هست وشغلمم ی کارگر ساده بیشتر نیستم اینا رو گفتم که به دوست شاهنشاهیمون بگم من حقوق بگیر دولت هم نیستم که بخاطر ارتقا شغل یا چیز دیگه ای بخوام پاچه خواری کرده باشم پس عرضم به اون دوست اینه که ی عدد نان رو با پول میشه خرید با التماس وگدایی وصدتا خفت دیگه هم میشه به دستش اورد هروقت فرق این دو رو تشخیص دادی وفهمیدی بیا بشین پای بحث سیاسی .اول خدا دوم رهبرم بعد وطنم .ایام همینطری که حالا به کامتان هست به کامتان باد ن بهتر.‌‌‌ایشالا.. بای نمک نشناسان مفت خواه و مفت خور.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
1
20
تاریخ قضاوت میکنه نه شماها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۹
احسنت
نکته سم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۷
0
17
اینقدر میدونم که بد بخت ترین مردم دنیا کسانی هستند که دیده خودشون رو میزارن زمین و سراغ شنیده ها میرن
از قدیم گفتن بین حق و باطل چهار انگشته......
نسرین
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
4
1
ممنون از سهراب و امیر
مجید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
19
3
فقط میدونم که ما الاناخوش بخت ترین افرادیم اونم بهخاطر خونی که شهدامون دادن واگه این کارو نکرده بودند معلوم نبود ما الان چه وضعی داشتیم.
پاسخ ها
آتنا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
گله من دستت به دهنت میرسه الان خوشحالی... یه نگاه به اون 10 میلیون بیکار تو کشور بکنی میفهمی با 1 میلیون پول تا آخره سال سر کردن خوش بختی نیست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۳
11
5
برا اون کسایی ک میگن شاه شاه متاسفم
پاسخ ها
آتنا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
تاسفو بزار لبه کوزه آبشو بخور....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
1
1
امیر جان راستی تو سنگ کی رابه سینه میزنی وباچی محشور میشی
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
1
7
خدا از سر تقصیراتمون بگزره
هادی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
20
4
من پیرو آقای خامنه ای هستم .راضیم در راه ایران از جونمم بگذرم
عارف
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۴
21
3
زنده باد انقلاب
سعید
United States
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۵
3
12
اتهام ثابت نشده
اون هم به متوفا خیلی زشته
محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
2
20
سی سال از انقلاب میره ی جاده اسفالت نداریم اونم بیست کیلومتر با شهر فاصله داریم
محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
0
16
تاريخ را فاتحان مي نويسند .
آیسان
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۲
2
15
ای بابا من نمی دونم این خبرگزاریها تاکی میخوان به گذشته بچسبند؟
راشد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
23
3
عشق است جمهوری اسلامی
تا کور شور هر آنکه نتواند دید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۵
20
5
خداروشکر میکنیم که ایران دیگر پاتوق دشمنان دیرینه اش مثل آمریکا و انگلیس نیست به برکت خون شهدا وامام شهدا
لبیالل010
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
21
4
درودبه جمهوری اسلامی
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۷/۳۰
0
7
عشق ایران است و بس عشق آبادی وطن هست و بس و کسانی که کشور را آباد و یا ویران کردنند در تاریخ هست و خواهد ماند ، زند باد ایران زنده باد ایرانی با شرف زنده با نام آوران وطنم، سرزمینم، از البرز تا زاگرس از ارس تا کارون از سیستان تا کردستان
پاسخ ها
abd
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
درودبرشرفت کاش همه مث شمافکرمیکردن وطن و هم وطن ...
اونی که واسه مملکت کارمیکنه فارغ ازنژاد-رنگ -دین -زبان-قومیت و غیره به نظرم اگه این موردرونداشته باشی بایدشک کنی به خودت
غریبه
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
17
4
خدا لعنت کنه همشونا عشق است سید علی
غریبه
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
15
4
خدا لعنت کنه همشونا عشق است سید علی
پیرو راه علم
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۶
1
8
دوستان عزیز من همه ی نظر ( هر چیزی گفتید الا نظر) هارو مطالعه کردم .. فقط می خوام چند تا جمله بگم .. واقعا این دوستانی که دم از رهبری و ولایت فقیه میزنند .. آیا شما خودتون تابه حال سودی بابت این گفته ها دریافت نکردید .، منظورم فقط سود مادی نیست .. پدر بنده هم در جنگ با عراق حضور داشت ، پدر اصغر آقا هم حضور داشت . یعنی اینجا یک از خود گذشتگی صورت گرفت .. آیا این درسته که پدر اصغر آقا چون همیشه یه دستمال داشت که پهن کنه شد سردار و پدر ولسوخته ی ما شد سرباز ..
منظورم از این حکایت اینه که دوستانیکه دل خوشی از این نظام ندارید .. هم حق با شماست .. انسان برای ادامه ی زندگی نیاز به رفاه داره .. و هم حق با شما دوستانی که دم از انقلاب و ولایت فقیه می زنید .. قطعاٌ من هم پسر اصغر آقا بودم مثل شما بودم .. ولی من به هیچکس اجازه نمی دم به اعتقادات من هرچیزی که باشد . چه کفر چه غیر کفر .. دخالت کند یا اهانت کند .. ای کسانی که به قول خودتان خوبید .. اگر مکانی فراهم شد که بتوانم چشمان یکایک شما را در بیاورم و تمام زجر هایی که در زندگی کشیده ام را بر شما وارد کنم .. بدون هیچ گونه شکی این کار را خواهم کرد ..
اگر پاسخی دارید بنویسید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
4
2
سلام خدمت همه
اگه دوستان واقعا مسلمان و شیعه حضرت علی(ع ) و به آقام صاحب عصر و زمان (عج) اعتقاد قلبی دارن و با تحقیق سلام رو دین کامل می دونن

به احادیث و قرآن مراجعه کنند حتما تشخیص حکومت صالح و عادل به راحتی اتفاق می افته

هر چند احتمال قبول احادیث و قرآن تو این شرایط برای نا موفق سخت خواهد بود و چراغ هدایت به خواست فرد و لطف خدا در دل اهل معرفت روشن خواهد شد
ا... یارتان
فرج آقا صلوات
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
11
4
خاک بر سرما اگراجازه دهیم انقلابمان دست نااهلان بیفتد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
3
14
مشکل ما نان است ومسکن
میلاد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
1
5
سلام نوزده سالمه مدرکم کاردانی علوم سیاسی هستم،ببینید خودتون درگیر سیاست نکنید،هر دولت جدیدی که بیاد ،دولت قبلی رو خیلی بد جلوه میده ،هر دولتی هم قرا نیست تا آخر اون باش ه مثلا هم دوت جمهوری اسلامی،به مرو زمان دولت های جدیدی میان میرن پس نگران نباشید ،هیچ دولتی دوام ندارد ،مثلا خودم داخل هر دین هر دولتی که هستم با اون میرم جلو با اکثریت ،به جای بحث کردن الکی برین به فکر آینده تان باشی،موفق پیروز
پویا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
2
19
میدونم که کامنت منو نمیذارید. یه مشت ساندیس خور هم جمع کردی زیر سایت کامنت بذارن. یک روز تاریخ همه ی این دروغ هاتونو برملا میکنه
هادی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
2
17
خاک تو سرتون با این سایتتون...
همش خبرهای دروغ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
2
10
مرگ بر دروغگو
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
2
7
ای کاش واقعا مسلمان بودیم نه این که نام مسلمانی رو یدک میکشیدیم .........
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
16
3
جان فداي يك نيمه نگاه امامم خامنه اي
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
9
1
حرمت خون شهدارابدانیم.که اگرشب راحت توخونهامون میخوابیم وهمه چیزخوبه به پاس خون .باکریها.همتها.بروجردیها.بلقریها.وهزاران شهید باوجودوازخودگشته هستش.ما که مخلصشونم هستیم.خیلی جیگرداشتن.
A12222
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
0
11
سلام و خسته نباشی خدمت شما دوستان عزیز لطفا برای نظر دادن مطالعه کنید بحرین و چندتا از جزیره های ایران مثل تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی از زمان قبل از پهلوی تحت اشغال و اختیار انگلیس بوده و ایران با تلاش های زیاد از زمان قبل از پهلوی تلاش برای پس گرفتن این جزیره ها داشته که متاسفانه بحرین طی یک همه پرسی از مردش از ایران جدا شده و اینگلیس هم در ازای ان بقیه جزیره هارو به ایران برمیگردونه بنابریان بحرین از اول هم در اختیار ایران نبوده که بخواد درموردش تصمیم بگیره تنها راهش جنگ با اینگلیس بوده که منجر به نابودی کل ایران میشده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
2
6
هر حکومتی غیر از حکومت معصوم فاسد است. منتهی مراتب فساد کم و زیاد میشود . والسلام
شمیم
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
5
3
اگر اجازه بدین منم میخوام نظرمو بدم من یک نوجوان ایرانی بیش نیستم من رهبر رو دوست دارم اما ای کسانی که حرف از عدالت میزنید دوست دارید چه شود دوست دارید انقلاب کنید شروع کنید ولی این را در نظر بگیرید سیاست انگونه که به نظر میرسد راحت نیست حکومت باید یک مملکت را رهبری کند اگر از عهده ی ان بر می ایید جنگ کنید وگرنه ما کشته های بیشتری نمیخواهیم و پیشنهاد میکنم کتاب قلعه ی حیوانات و بخونید و اینگونه رشته ی فکر ما نوجوانان را با خیال های پوچ نبافین اجازه دهید خود تصمیم بگیریم این را بدانید کشور ها ی بیگانه ارزویشان همین تفرقه و ین که مردم از همه چیز زده شوند و انقلاب کنند ولی نگذاریم به همین رحتتی خون شهیدانمان پایمال شود البته امیدوارم از نظرم ناراحت نشده باشید من فقط نظر خودم را در اشتراک گذاشتم
سعید طوسی
United States
|
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۶
7
1
واقعن چه زمانه دهشتناکی بوده
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
0
6
خدا داند و بس
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
0
1
با سلام تحلیل ها را خوندم خوشبین شدم اوضاع علم داره پیشرفت می کند و نظرات و تفکر ها دارن پیشرفت می کنند ان شالله برسیم به مکارم الاخلاق
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۱
7
1
درودبرامام خمینی عزیزهمه ایرانی ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۷
4
0
واقعا بعضی ها لیاقت این انقلاب را ندارن
محسن
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
4
0
شاه ملعون فرعون زمان بود و ادعای خدائی میکرد خدا هم سزایش را داد
یک بدبخت ایرانی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
0
3
خاک بر سر دروغگوتون کنند اونآدم با اون شخصیت و بزرگی و سواد هرگز این مسایل بهش نمیچسبه برید اون نمایندگان مجلس هرزتونو رو جمع کنید
دروغ و تهمت به کسی که دستش از دینا کوتاهه و نمیتونه دفاع کنه راحته بدبختهای دزد اختلاسگر ظالم..............................
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
1
2
پس چرا نظراتی که مخالف عقاید شما است را نشون نمی دید آزادی تون همینه؟
اکبر
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
0
0
درود بر جمهوری اسلامی
آرش
Netherlands
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
0
1
چقدر دروغ تحویل مردم میدید؟؟؟
جواد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
0
1
به هم تهمت وتوهین نزنید وبفکر خودخانواده تان باشید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
0
1
در مورد حاج آقا طوسی هم صحبت کنبد!؟!؟!؟!
سارا
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۸
0
0
ممنون از همگی هرکی یه نظری داره خسته نباشید
علی
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
0
0
لطفا به جای فقط حرف بیخود زدن یک کمی هم به فکر مردم بدبخت و فقیر باشید چون به اندازه کافی جیب هایتان را پر کرده اید و تا هفت نسل بعدتان هم ثروتمند باقی می مانند.
ایرج
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
0
0
قیمت دلار هنوز به ۵۰۰۰۰تومان نرسیده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
0
الکی ودروغ محض است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
0
0
لعنت ب هر کسی ک حق مردم رو پایمال میکنه.
سامان
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
0
0
علکی قضاوت نکنید حالا خدا میدونه چی بوده گذشته ها گذشت
ناشناس
-
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
0
0
چه قدر ماهواره ها و فضای مجازی مردم رو گمراه کردن
ممال مسیحی
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
0
0
خدانکنه در قبال ۱۰ موشک ما یکی هم از اون طرف بیاد و بخوره به یکی از حواشی شهرها که فقط صدای انفجارشو اینا بشنوند بخداوندی خداقسم تمام آنچه ارادت به پهلوی رو دارن از ترس به یکباره در قالب خود خیسی به فراموشی محض می برندو دیگه مثل اشرف که این روزا آلزایمر هم گرفته و اصل و نصب خودشو هم دیگه یادش نمیاد اینا میشن عرق پوست سلولهای اشرف که در استحمام باید به فاضلاب تاریخ بپیوندند تا قیامت باآنها محشور شوند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
لعنت بر شاه کثیف و خائن به مملکت، همه شون لجن بودن، بی شرفها
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: